Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mąż pyta

Zabawyna grę wstępną i urozmaicony sex co polecanie

Polecane posty

Gość mąż pyta

Jakie znacie ciekawe formy zabaw na grę wstępną które rozgrzeją do seksu co robicie jak urozmaicacie sex żeby sie nie nudził był interesujący i zaskakujący czyli krótko czym zaskoczyć w seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gra wstępna: polecam zabawy z kostką lodu, bitą śmietaną, melonem itp., maraton całowania i zabawę "tysiąc pchnięć miłosnych". Co do samego seksu, to popuść wodze wyobraźni i niech ona Cię prowadzi.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gra wstępna: polecam zabawy z kostką lodu, bitą śmietaną, melonem itp., maraton całowania i zabawę "tysiąc pchnięć miłosnych". Co do samego seksu, to popuść wodze wyobraźni i niech ona Cię prowadzi.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw zmęczona
Francuski pocałunek, nawet dużo może być, palcówka i wystarczy. :classic_cool: I żeby nie trwało to dłużej niż 5 minut, bo się później przegrzewam i mi ochota mija. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugaska
może nie jestem zorientowana ale na czym polega 'tysiac pchnięć miłosnych' ? :D nie wiem jak odebrać tą nazwę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania78a
Sporo zadań na grę wstępna znajdziesz na pomyslnasex.pl, łącznie 1500 zadań, na grę wstępną pewnie mniej, ale i tak sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×