Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PiwneOczy71

Jaki kolor do czarnego?

Polecane posty

HEj wam :D Mam farbowane czarne włoski i od spodu pofarbowałam sobie na czerwono ;D ale teraz mi sie znudziło i chce jakis fajny orginalny kolorek ale nie wiem jaki;/ pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojkjk
róż,fiolet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale za cholere nie wiem z jakiej firmy kupić sobie farbe bo takich kolorków niestety nie ma;/ gdzie można kupić tylko nie przez net;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem jak można tak niszczyc włosy i robić z siebie pajaca farbujac na inny kolor pod spodem ;/ - sezon na emo juz minał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonie jest trend emo. To trynd
a'la rosyjska prostytutka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie że emo :D to co mam sobie walnać na blond i wyglądac jak jakas festynowa lala? to co moge sobie jeszcze z tymi włosami zrobić ? bo te czarne to mam już od 3 lat;/ i mi sie znudziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pofarbuj tamto też na czarno , chociaż bedziesz wygladać normalnie i uwierz mi -bardziej atrakcyjnie dla facetów. swoją drogą włosy to masz pewnie jak siano . chyba sobie nie zdajesz sprawy ze farbowanie to wyrok na włosy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwunia :D ludzie czytajcie ze zrozumieniem :D nie chce blond plus czarny bo to jest na poziomie panienek z jakis wioch które skakają na festynach przy jakis zespołachw stylu disco;p czarny i czerwony oklepany... kurde albo jakies pasemko jakiegos koloru od spodu właśnie jakiś różówy albo seledynowy ale gdzie takie farby znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh siano to mają te które o włosy dbać nie umieją:D wstawiłabym tu zdjcie ale nie bardzo wiem jak ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jaki to kolor?? perkalikowy w kratke?;> czerwonych tu jeszcze nie miałam bo mam je od niedawna ale mam zdjęcia na aparacie to jutro coś wstawie z czerwonymi włosami;) takie miałam z miesiąc temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh niee jak sobie pofarbuje to też mam takie ale jak myje włosy to mi wychodzi mój naturalny kolorek :) a na tym zdjęciu właśnie przed farbowaniem byłam i takie ni w dupe ni w oko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaZWarszawyyyjeje
PINK!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuyg
Zamiast karmic swoj egoizm bzdurami-przeczytaj to i pomysl: "Nie spogladajcie ani na Zachód, ani na Wschód, gdyz otaczaja was wrogowie, którzy pragna waszego upadku. Jesli oddacie waszym wrogom to, co macie, to beda oni miec nad wami jeszcze wieksza kontrole. Uwolnijcie sie od tego, co zniewala wasze serca i oddala od Boga! Nie dajcie sie oszukac! Pamietajcie, ze wasza sila lezy w waszej wierze i tradycji. Naród polski zostal powolany, aby dac swiadectwo Europie i swiatu. Wasze Jestem oznacza prawdziwa tozsamosc chrzescijanska zwiazana z Maryja Królowa tych ziem. Wasze Pamietam jest znakiem unizenia przed Bogiem, który zawsze wyprowadzal was z niewoli i blogoslawil. Wasze Czuwam jest gotowoscia serc do modlitwy i zjednoczenia z Bogiem." http://otoczyniewszystkonowe.pl/Aniol_AVE_2011.html#__START__

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem moja kolezanka miala rozne kolory, na jakiejs str fryzjerskiej zamawiala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×