Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PiwneOczy71

chłopak kibicem;)

Polecane posty

Mój chłopak jest kibicem pewnego klubu piłkarskiego. Ma na tym strasznego bzika siedzi na youtubie i ogląda filmiki z dopingiem dla tego klubu, nosi bluzy.koszulki a nawet ma czapke zimową i skarpetki z tym klubem. Jak tylko grają to jeździ nawet na koniec polski ale jedzie zeby zobaczyć swój ukochany klub. Jak zobaczy kogos w koszulce z innego klubu to dostaje jakiegoś szału i zaczyna wyzywać tą osobę i chce ją bić.Czy wy dziewczyny też miałyście doczynienia z takim chłopakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmwsjubd
jeszcze troche i tobie wpierdoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła od dziś
łoj matko, cos strasznego, tacy kibole kojarzą mi się z półgłówkami, nie mogłabym byc z takim chłopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde właśnie ja też zawsze myślałam że kibice to tylko sie mordobiciem interesują:) I jak poznałam ich środowisko to teraz wiem że sie myliłam ;) mój chłopak przy kolegach(kibicach) gadają non stop o tym swoim klubie, Chłopak mówi że na meczach i na treningach(trenuje MMA) może się wyżyć i taka prawda bo jak jest ze mną to tkai milusi i troskliwy :) w ogóle dl każdego jest miły i nie agresywny ,czasami jego zachowanie aż mnie szokuje bo myslałam ze taki chłopak nie ustąpi babci miejsca w autobusie i takie tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahtung mitoman
MMA trenuje powiadasz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghghghgh
ech,no tak te stereotypy....media robią ludziom wode z mózgu.A prawda jest taka że gdyby była wojna to kibice by walczyli za ojczyznę.Prawdą też jest,że kibice w większości mają zasady,są wierni klubowi,wierni jednej kobiecie,mają pasje i są o wiele fajniejsi niż przeciętni zjadacze chleba.Ja chce mieć chłopaka kibica,chłopak nie kibic mnie nie pociąga jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×