Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mister-ziom

wilgoć

Polecane posty

Pytanie do was kochani. Po grze wstępnej moja kobieta zrobiła się naprawdę mokra. Gdy doszło do stosunku , żadna ze stron nie odczuwała z tego praktycznie żadnej przyjemności. Czy może to być spowodowane tym , że gumka za bardzo się "ślizgała" będąc wewnątrz ? Zabawiając ją ręką , a nawet jednym palcem , krótszym i o dużo mniejszym obwodzie sprawiałem jej dużą przyjemność. Oboje nie wiemy o co chodzi , a tak napewno nie powinno to wyglądać. Liczę na kreatywne odpowiedzi i mam nadzieje , że za dużo dzieci nie będzie się tu udzielać (ale na nie nikt nie ma wpływu...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duża wilgoć + gumka = zero tarcia Fizyka niestety spowodowała że nic nie odczuwaliście, najlepszym rozwiązaniem było by zrezygnowanie z gumki u i używanie innych środków antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusłan: oboje byliśmy tego pewni rozerwane spodnie: tak też właśnie myśleliśmy. Ale utwierdziliście nas w tym przekonaniu. Faktycznie musimy zastanowić się nad innym zabezpieczeniem. dzięki wielkie ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona malva
a może w odbyt trafiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odbyt jest węższy o ile się nie mylę i nie jest taki wilgotny (o ile w ogóle się robi) ULLiSSSES czułem , że w niej jestem , ona czuła , że ja jestem w niej , ale nie było tego "tarcia" i jakieś przyjemności ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odczuwam przyjemnosc nawet jak śluz wylewa się na boki gorzej z kobietą bo one wtedy mało odczuwają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×