Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Walerianazjana2

Jaka praca dla młodej bez wykształcenia?

Polecane posty

Gość Walerianazjana2

Niestety zawaliłam szkołę. Zmądrzałam jakiś czas temu, poszłam robić liceum zaoczne dla dorosłych. Jednak potrzebuje pieniędzy i muszę znaleźć jakąś pracę, dałam ogłoszenie o pielęgnacji nagrobków, o sprzątaniu mieszkań, niania do dziecka (w tym mam doświadczenie ale trudno się przebić). Czasem kupię coś taniej i sprzedam drożej na różnych portalach. Macie jeszcze jakieś pomysły jak mogłabym zarabiać? oczywiście nie interesują mnie odpowiedzi znajdź sobie sponsora itp. Nie proszę też o morały jaka to głupia byłam, że olałam szkołę, bo to już wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdfsdfs
asystentka prezesa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walerianazjana2
hehhehe, proszę o poważne pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszanakk na makssa
sprzatanko, sklep, market kasa, spozywczaki, producja, duzo jest fiztcznej roboty za 1200, b wiecej nikt ci nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata25@o2.pl
tez szukam pracy, co prawda mam studia ale zero doświadczenia i mam wrażenie ze nic nie znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonlight.it
Jeżeli jesteś pełnoletnia to mogę Ci zaoferować pracę w klubie nocnym we Włoszech w prowincji Rovigo. Wiadomo jaka jest powszechna opinia o tego typu zajęciach, ale powiem Ci jedno: przyjeżdżają do mnie dziewczyny na kilka miesięcy, zarabiają sporo kasy i wracają do Polski i próbują sobie układać życie mając już jakiś kapitał na start. A praca polega na prowadzeniu rozmów z facetami. Zaskakujące jak wiele z nich przychodzi po to aby po prostu się wygadać. Owszem, trzeba mieć sporo cierpliwości aby tego słuchać i oczywiście nocny tryb życia na dłuższą metę jest uciążliwy. Na start nie trzeba umieć mówić po włosku. Klientom sprawia wielką frajdę uczenie dziewczyn języka włoskiego (w czasie za który oni sami płacą ;) ). Jeszcze raz powtórzę: oczywiście nie jest to sposób na życie, ale może dobry sposób na start. Jeżeli chciała byś uzyskać więcej informacji to puść sygnał albo pisz: 503865826, clubmoonlight.it@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
W Polsce stręczycielstwo jest przestępstwem, określonym w art. 204 1, a także 3 i 4 Kodeksu karnego, zagrożonym karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
Stręczycielstwo nakłanianie innych osób do prostytucji, w wielu państwach uznane za działanie karalne w rozumieniu prawa karnego. W Polsce stręczycielstwo jest przestępstwem, określonym w art. 204 1, a także 3 i 4 Kodeksu karnego, zagrożonym karą do 3 lat pozbawienia wolności. Kara surowsza (od roku do 10 lat pozbawienia wolności) przewidziana jest w wypadkach, kiedy osoba uprawiająca prostytucję jest małoletnia lub uprowadzona za granicę w celu uprawiania prostytucji. Stręczyciel, nakłaniając inne osoby do prostytucji, czerpie z tego także zyski. Potocznie określany jest mianem alfonsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonlight.it
Podziwiam za szybką reakcję (pan zdaje się nawet do mnie dzwonił ;) ) ale nie jest to stręczycielstwo tylko oferta legalnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przekór utartym opiniom powiem, że praca w drukarni. A jeśli w okolicach Warszawy to w Ellercie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto próbować w takich mało spodziewanych miejscach, ja np. zatrudniłam się na studiach w Wiązownej, w drukarni Ellert- miało być na chwilę, a wyszło na sporo dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×