Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 123:)

2 latek chce pic tylko z butelki.pomocy

Polecane posty

Gość 123:)

mam problem mam syna ma prawie 2 latka i niechce pic z niekapka ani z innych ustników .Tylko odpowiada mu butelka ze smoczkiem.Czy sa tu mamy co miały ten sam problem i co zrobiłyscie zeby dzieci sie przełamały.Mój syn by zz tego pił ale ze mu to samo nie leci i musi ciagnac te picie to juz dla niego problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewyspana mama27
mój pije z niakapka Tommy Tippee ale takiego pierwszego po 4 miesiącu z chowanym ustnikiem - różnica jest taka ze z innych niekapków musi ciągnąć żeby się mu lało a tu samo sie leje i fajnie bo tak po troszku - teraz ma 10 m-cy i dalej z niego pije - może spróbuj ten kubek - kosztuje koło 8 - 9 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zaraz dwojeczki
Musisz po prostu probowac i cwiczyc z nim. Innego wyjscia nie ma. Sprobuj nie tylko niekapki, ale zwykly plastikowy kubeczek, kubek ze slomka, ze slomka z kartonika...po prostu musisz z nim cwiczyc. Ja mojemy szybko dawalam pic z czegos innego, niz w butelki, bo nie mial nawet roku. Dzis synek konczy 2 latka i juz normalnie od jakis 2 miesiecy pije ze zwyklego plastikowego kubeczka, takze po prostu musisz z nim cwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja corka ma prawie dwa latka
i od dawna pije z normlnego kubka lub szkladnki. czaem pije tez z butelki z dziobkiem lub z gwintem. NIekapek wcale nie jest obvowiazkowy. Moja corka nigdy go nie lubila wiec dawalam z kubka i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123:)
tak jak pisałam wczesniej próbowałam wszystkiego mamy wąłsnie niekapek z tommy tippee i on sie niesprawdza wczoraj mu kupilam nowy ustnik bo co miesiac bym musiała nowe smoczki kupowac bo wszystkie przegryza . a jak nie da sie ciagnac to odrazu tym rzuca słomka mu tez nie odpowada a niechce zeby było tak ze cały dzien sie nie napije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz próbować mu dawać on juz myśli i wie że niebedzie ztego pił bo ty i tak dasz mu butle ;/ musisz odrzucic całkiem butelke i dac mu niekapek lub kubek ... i musi z niego sie nauczyc pić niech wie ze niedostanie butli niemozesz robić tak że próbujesz mu dawać a jak nei wychodzi to juz butla ... albo chcesz go oduczyć albo nie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zaraz dwojeczki
Ale musisz zrozumiec, ze dla niego to rewolucja i nie mozesz oczekiwac, ze on za pierwszy razem zalapie i od razu bedzie pil ze slomki czy kubeczka. Stad musisz cwiczyc, dawac w ciagu dnia, pokazywac, moze sprobuj w zabawie? Postaw mu gdzies w dostepnym dla niego miejscu kubeczek z piciem (nie butelke) i czekaj co z tym zrobi. poczekaj kilka godzin i jesli on nic przez 2 h nie bedzie pil to nic mu sie nie stanie. Jak rzuci, powiedz, ze nie wolno, wytlumacz, ze to pic i postaw spowrotem na stole. Po prostu cwicz. Wiesz, 2 latek jest troche za duzy na picie z butelki, stad po prostu musisz cwiczyc, bo inaczej bedzie jak z moja siostra, ktora majac 4 lata szla do przedszkola ciagnac mleko z butli ze smokiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka swojego bratanka
Mojego bratanka oduczyliśmy pić z butelki może trochę drastycznie, ale bez przesady. Miał powiedziane, że jego butelkę zjadł pies sąsiadów. Naprawdę. I niestety musiał pić z kubeczka. Jedyna butelka, jaka została to była ta do wieczornego mleka. Ale każde dziecko jest inne oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×