Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marianna Wu

Nienormalna sytuacja na linii Facet - jego Matka - Ja

Polecane posty

Gość Marianna Wu

Nie mogę być z miłością mojego życia bo jego matka mnie nienawidzi bez powodu i nim manipuluje, że nie jestem dziewczyną dla niego i pewnie, że nie da mu na studia, że czegoś nie odziedziczy. A on jej słucha... Niby się przyjaźnimy, dzwonimy do siebie czasem, czasem się spotkamy, wygłupiamy, ale mówi, że nie może być ze mną. Że nawet nie chce. Blokade ma straszną. A jak się upije to mu puszcza i chcę się do mnie ciągle przytulać. Gładzi moją skórę, uśmiecha się z wielkim szczęściem w oczach, mówi, że jestem piękna itd. No tak jak zawsze. Nie wiem już co ja mam z tym robić. Bylliśmy 2 lata ze sobą. Trudno było, ale jakoś wytrzymywaliśmy z jego matką. Bronił mnie. Wyzywał ją, że ma o mnie nie mówić tak albo inaczej. Mówiła, że się do nas już nie będzie wtrącać, jednak nadal notorycznie to robiła. Nie wiem co mam robić... Ja mam 18 lat, jeszcze się uczę w liceum, on ma 20 i już go czekają studia. Ona się boi, że zmajstrujemy jej wnuka i nie będzie mógł się chłopak zrealizować. Ale kurde, mamy głowę na karku przecież! To jest strasznie trudne... Nie wiem jak sobie z tym poradzić... Strasznie za nami tęsknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
To częsty problem. Matka może jest toksyczna .on maminsynek .....a Ty nie wzbudziłaś zaufania. Ja myślę ,że jeżeli wam obojgu na sobie zależy to .....nie możecie kierować się w swoim życiu ....interesem ,czy też pomysłami jego matki. Jednak to jest jego matka i on .....zawsze będzie ją kochał.W jakimś też stopniu będzie liczył się z jej zdaniem. To jednak powinno mieć swoje granice.... nie powinno ingerować w wasze wspólne życie. Sama musisz sobie odpowiedzieć ..... czy on jest już dojrzały ,czy odciął pępowinę od mamusi czy jeszcze nie. Musisz też sama zastanowić się nad własną osobą .... dlaczego jego matka Ciebie nie toleruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież chyba każdemu jak
a co z tobą nie tak? Źle się uczysz? Rodzina pije? Mieszkasz w jakiejś ruderze bez widoków na przyszłość? O co chodzi szanownej mamusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ten sam temat
powtarzasz się z tym tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi123
znajdz sobie normalnego faceta a nie mamisynka, pomysl co by bylo gdzybyscie sie pobrali dramat!!!!!!! znajdz nowego faceta i zapomnij o tym!przebolejesz to a bedziesz na bank szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia125
Dopóki on jest zależny od swojej matki to sprawa może się nie zmienić. A jest zależny,bo np. straszy,że nie da mu na studia.. Może spotykajcie się po kryjomu,a jak twój skończy studia i się usamodzielnicie to nie będzie miało znaczenia, że ktoś jest waszemu zwiazkowi przeciwny. Ale oboje musicie tego chcieć. To będzie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×