Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość filmoteka26

Jak długo ten facet będzie się ze mną spotykał bez sexu?

Polecane posty

Gość filmoteka26

Jest starszy i bardziej doświadczony, przystojny, ma 29 lat.Raz mnie pocałował i trzyma ręce przy sobie, czeka na mój ruch po tych 2,5 miesiącach spotykania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filmoteka26
czyli nie dotknie mnie dopóki ja nie zacznę a potem jak się w końcu prześpimy to oleje?:p nie szkoda byłoby mu tyle czasu jak jest przystojny a o sex łatwo i codziennie mógłby mieć nową do walenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filmoteka26
są ok ale nigdy ich nie widział nawet więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filmoteka26
Ty znowu o seksie a on ma znajomych na pęczki jest bardzo obrotny i wygadany, laski na niego lecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filmoteka26
Ty znowu o seksie a on ma znajomych na pęczki jest bardzo obrotny i wygadany, laski na niego lecą, mógłby mieć codziennie inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filmoteka26
bynajmniej nie jest nieśmiały, bardziej ja, on jest otwarty do wszystkich zagada wszędzie ma znajomych, prowadzi własną firmę bardzo obrotny jest a ja się zastanawiam dlaczego ja?! niegłupia, niebrzydka ale bardziej niesmiała nie taka imprezowa jak on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertzu/()=?
filmoteka26 czyli nie dotknie mnie dopóki ja nie zacznę a potem jak się w końcu prześpimy to oleje? nie szkoda byłoby mu tyle czasu jak jest przystojny a o sex łatwo i codziennie mógłby mieć nową do walenia??---------------FILMOTEKA JESTES PROSTACZKA TY TEZ BEDZIESZ DO WALENIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filmoteka26
dlaczego niby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filmoteka26
bo zastanawiam się czy to możliwe żeby się we mnie zakochał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motz
Aż Cię "wyczuje". :P Żeby tylko wiedział, że piszesz na erotycznym, na pewno nabrałby śmiałości. :P I nie cackał by się z Tobą, udając dżentelmena. . Chyba że sam walczy ze stulejką albo nie potrafi sobie wytłumaczyć dlaczego mu nie staje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motz
jak można go zepsuć mała ironio ? stosując proste zasady ukrytej drwiny, czy naprawdę istnieje potrzeba wzniesienia się na wyżyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak długo jak go za małego jako pierwsza nie chwycisz .Chyba ma szacunek dla twojego niedoswiadczonego wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój drogi nie wziąłeś pod uwagę, że ironia jest b.niskiego wzrostu.. :classic_cool: stąd ewentualnie w czoło mogę oberwać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motz
mała ironia ale masz wzięcie. :P rozpuściłaś w końcu włosy, czy co ? przecież Tobą można pole orać a co, niektórzy szalenie się podniecili. chyba kobieta na traktorze robi na nich wrażenie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złap je wszystkie!
"rozpuściłaś w końcu włosy" - w kroczu? kiedyś jak przejechałem sie traktorem to mi jajo wyskoczyło i musiałem stanąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slovik
pewnie huja niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×