Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Envie......

Remont mieszkania - jakie koszty?

Polecane posty

Gość gość

ja korzystałam z usług biura DD Projekt i muszę powiedzieć że świetnie wykonali swoją pracę, a koszta to raczej trzeba indywidualnie sobie liczyć bo każdy chce co innego i ma inne mieszkanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Zależy gdzie kupujesz materiały budowlane. Ja zaoszczędziłam sporo bo mąż ma sprawdzony sklep z niskimi cenami, a produkty są najwyższej jakości. Ten sklep to Arsen - zdecydowanie polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta

To wszystko zależy od tego jaką mamy wizję remontu, jakie materiały będa potrzebne, koszt mebli i firmy, która przeprowadzi remont. Ja do remontu swojego mieszkania w Krakowie wynajęłam firmę D&D Projekt, która nie tylko bezbłędnie i fachowo wykonała sam remont, ale także pomogła mi przy zakupie i dowozie sprzętów, które były konieczne do wykonania prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek

Polecam superekipę RS-DOM. Sprawdzą się w każdej sytuacji. Profeska i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Melon

Decoroom ma to ciekawie rozwiązane i czytelnie, czyli pakiety aranżacji i wykończenia różniące się standardem i jakością materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yankoska

Można obniżyć koszty jeśli remontu jeśli remontujesz samemu albo całą rodziną. Ostatnio tak wymieniliśmy starą elektroinstalację na produkty od Ospela. Od razu jest bezpieczniej, pewniej i bardziej estetycznie, a pieniądze zaoszczędzone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryka

Warto pomyśleć o wyposażeniu w wysokiej klasy wiadra elastyczne, kastry i inne pojemniki budowlane u  www.4ele.pl. Produkty bardzo przyzwoitej jakości i w dobrej cenie. Obsługa zawsze służąca fachową radą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina

Bardzo różne w zalezności od firmy . Ja wybrałam polecaną mi,firmę DD Projekt z krakowa .Wydają się być bardzo porządni .No i wiem od wielu znajomych że są solidni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szewc bez butów...
Mam nie remontowany dom, a powinnam juz dawno to zrobić.
Zawsze brakuje pieniędzy.
Bo ..najlepiej, najzdrowiej jednak ze sprawdzoną ekipą.
Zrobić to szybko, w miarę bezboleśnie.
Długotrwające remonty męczą wszystkich domowników i odbierają przyjemność cieszenia się ze zmian.
Kilka lat temu sama wyremontowałam pokój syna; malowanie sufitu (spadł mi po pierwszym malowaniu), tapetowanie, skręcanie szafek, łóżka itp..
Duża satysfakcja, ale jednak wolę, aby to robił fachowiec.
Dla mnie remont...to jak sprzatanie trochę przeszłości..

Jak na razie przeglądałam sobie meble w sieci i pewnie zamówię sofę przez neta tutaj:  https://meblearkadius.pl/kanapy-narozne/ Bo stacjonarnie nie widziałam żadnej fajnej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia

Po remoncie przyjdzie czas na ozdoby, a więc tutaj mogę polecić super pracownię artystyczną, która może wam w tym pomóc- Renes. Wykonują świetne prace, m.in. oprawy na obrazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×