Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ginekologsiepomylił????

jak częsciej mozna się pomylić z chłopca na dziewczynkę czy

Polecane posty

Gość ginekologsiepomylił????

odwrotnie, z dziewczynki potem wychodzi chłopiec, jestem w ciąży i mój gin twierdzi, że to dziewczyka i raczej z dziewczynki juz chłopaka nie zrobimy, jest ok ale my mamu juz 2 córki w domu:):)i miał być chłopaczek:):):)a tu niespodzianka.... moje kumpele mówia to samo ze pomyłka może byc ok, ale raczej jesli gin powie ze dziewczynka to już raczej tak zostanie a Wy co o tym myslicie?? czy którejs z Was zdarzyły sie taki epomyłki na usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekologsiepomylił????
no nikomu gin się nie pomylił???? dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co za roznica
Zamiast oczekiwac zdrowego dziecka to wy zyczycie sobie albo dziewczynki albo chłopca:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojej przyjaciółki "wykryto" dziewczynkę i do końca ciąży nią pozostała, ale w dniu porodu pojawił sie chłopczyk he he, ot ci niepsodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekologsiepomylił????
to nie o to chodzi jak mnie denerwują te złosliwe uwagi!!!! po prostu pytam i tyle czy sie zdarzyło komuś i czy jak dziewczynka to bedzie dziewczynk aa tu zaraz jakis czubek sie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekologsiepomylił????
no to jednak się zdarza, ale ponoć tak rzadko że prawie wcale twoja kumpela to miała chyba pecha, albo szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej było obojętne, ale szykowali się na panienkę, a tu siusiaczek się okazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam, że częściej zdarzają sie pomyłki jak u mojej przyjaciółki, bo siusiaczki bywają mniejsze i sa mylone z ... dziewczynek he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekologsiepomylił????
a jeszcze ktos słyszał o takiej pomyłce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkajdhs
duzo czesciej z dziewczynek robi sie chlopiec przy porodzie niz z chlopca dziewczynka mam kilka takich przypadkow u znajomych w tym jeden sprzed kilku miesiecy tak poszaleli ze wszystko kupili w rozu i mlody jezdzi w rozowo szarym wozku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu slyszalam ze z chlopczyka juz dziewczynki nie bedzie ale na odwrot tak. Ja mam miec 3 chlopczyka i jak dla mnie mogloby byc odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgfdfgh
Ja myślę, że z chłopca może zrobic się dziewczynka, bo siusiaka można pomylic z pępowiną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja znajoma
przez całą ciążę wg usg miała mieć córkę a urodził się syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym aby z mojego synusia zrobiła się dziewczynka ale jakoś w to wątpię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Myszka
moja sostra tez tak miala Miala byc dziewczynka potwierdzona na 6 usg a wyszedl chlopczyk A mi powiedzieli ze dziewczynka i byla dziewczynka Tak ze to roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym nie poszła na 3d w 24tc miałabym właśnie taką niespodziankę. Zarówno przed 3d jak i po mówili dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżastina777
Mi lekarz w 18 tygodniu powiedział, że na 100% dziewczynka a w 26 tyg ten sam lekarz, że na 100% chłopiec. Aż był zdziwiony swoją wcześniejszą diagnozą. Urodziłam chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzicie do kiepskich lekarzy
a więc to nie lekarz:)nie ma 100% pewności -nigdy ale na 99% mozna zapewnić wyjątki sie zdarzają ale bez przesady, że tyle przypadkow znacie, jak autorko ma byc córka po badaniach genetycznych i do tego fachoweic był z doświadczeniem to ja bym szykowała się na różowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWYKŁA NACIĄGACZKA
U mnie lekarze się pomylili :D Słyszałam dwukrotnie, że będzie-raczej dziewczynka. :) Przygotowałam typowo damską wyprawkę:) Po narodzinach przeżyłam szok! Jak mogli TEGO nie zauważyć! Dorodny chłopak, na dodatek miał wodniaki jąder (były olbrzymie!) Marzyłam o synu, ale w tych kwiatuszkowo-falbankowych motywach wyglądał jak ...nie wiem kto.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna :)

Mi w 13 tyg powiedziala Gin , ze syn  i tak zostało. Teraz jestem w 2 ciąży  i 22 tyg mowi na 95%dziewczynka , ale jeszcze  się wstrzymam z zakupami stricte kolor, do 28 zeby potwierdziła  kolejny raz. Mam uniwersalne , beż, biały,  szary. Zeby nie bylo wtopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka

Współczuję, trzecia córka. Taki wstyd... Mój mąż by ode mnie odszedł, gdybym go pokazała trzema córkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×