Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stingi11

chlopak w stringach na basenie

Polecane posty

Gość stingi11

Mam 20 lat i byłem wczoraj na basenie,postanowiłem że będę się kąpał w stringach. Ubrałem stringi w domu i na to dżinsy,jak wchodziłem zemną weszło dwóch chłopaków tak może z 10 -12 lat ,wiedziałem że mam stringi na sobie i chciałem się im w nich pokazać i zobaczyć ich reakcję poczekałem aż podejdą do szafek i wybrałem szafkę obok nich i zacząłem się rozbierać oni rozebrali się do naga aby ubrać kąpielówki a ja ściągnąłem spodnie i zostałem w samych stringach a oni zaczęli się patrzeć na moje stringi i zapytali się czy to są takie kąpielówki a ja mówię że to są stringi kąpielówki ,a jeden mówi że jego siostra też nosi stringi ,ja mówię że są stringi damskie i męskie i ja mam te męskie i się zapytali czy są wygodne ja mówię że tak.I poszliśmy się kąpać na basenie ratownicy dziwnie patrzyli ale nic nie mówili a poza tym jakieś śmiech a ja się nie przejmuję tylko się kąpie i były tam dwie takie laski też w stringach które się patrzyły i jedn mówi że mam fajnego ptaszka a prześwitujące stringi robiły swoje ,jak chcecie to możecie zobaczyć go z bliska , powiedziały to chodzimy do sauny tam jest pusto i poszliśmy ściągnęły mi te stringi i im oczom ukazał się mój ptaszek we zwodzie i wygolony paseczek na środku zapytały się czy często gole ja mówię że 2 razy w tygodniu i się pytam a wy golicie i zdjęły swoje stringi jedna miała na zero a druga paseczek, i zaczęły mi robić loda a ja im potem wylizałem i wsadziłem w c*pki i potem się ubraliśmy i poszliśmy do basenu popływaliśmy trochę, trochę powygłupialiśmy się i godzina minęła poszedłem po szatni i ci dwaj razem zemną wszedłem pod prysznic i zdjąłem stringi a oni się na mojego ptaszka patrzą i mówią że mam dużego bo akurat mi staną i że mam taki pasek nad fiutkiem bo sobie gole mówię , podeszliśmy do szafek i założyłem stringi które miałem na zamianę ubrałem się do końca i wyszedłem tam spotkałem te dwie dziewczyny dały mi swoje numery i kazały zadzwonić wróciłem do domu szczęśliwy bo poznałem dwie ładne i fajne laski . PISZCIE O SWOICH PRZYGODACH ZE STRINGAMI NA BASENIE I W SZATNI NARAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfwe
masz fantazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stingi11
ja nie wymyślam tak było na prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczeek 25lat
ale dlaczego taki krotki i nijaki ten opis sytuacji zaistnialej w saunie?? juz rozpedzalem skore a ty tak szybko skonczyles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stingi11
możesz sobie do dokończyć w głowi . dzisiaj też byłem na basenie i też kąpałem się w stringach był taki chłopak który przyszedł ze mną i też się patrzył na moje stringi a potem jak wróciliśmy do szatni to wziąłem ręcznik i żel do mycia i poszedłem pod prysznic powiesiłem ręcznik na wieszaku i zdjąłem stringi i też powiesiłem i stanąłem obok tego chłopaka on mył się w kąpielówkach i patrzył na mojego bo mi stanął bo go wcześniej pobudziłem i naciągnąłem skórkę i wziąłem maszynkę do golenia i zacząłem golić sobie włoski łonowe bo ja gole paseczek i on tak się na mnie parzył. Poszliśmy do szafek i zacząłem się wycierać a on poszedł przebrać się do przebieralni jak wrócił to stałem nago przed nim i zacząłem zakładać stringi które miałem na przebranie takie w truskawki i przeszedł taki młody gość z córką może 7-8lat a ja zacząłem poprawiać sobie stringi w kroku a ona mówi że moja mama też nosi takie majtki ojciec ją uciszył i kazał nie patrzeć na mnie ubrałem się do końca i wyszedłem .TO SIĘ ZDARZYŁO DZISIAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stringi to mogles ubrac jak sie idzie na plaze zeby doopa blada nie byla, ale na basen? no po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stringi11
żeby było wygodnie bo one są tak cienkie i prawie ich nie czuć podczas pływania i jak faceci i kobiety się na ciebie patrzą to podnieca .to do Hrabina Oletka Stringinowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stringi11
Cześć kupiłem sobie przez internet męskie c-stringi z czarnej koronki są bardzo wygodne i podkreślają mój trójkącik który mam wygolony na środku, zamierzam iść w nich w niedzielę na basen zobaczymy reakcję panów w szatni i kobiet na basenie sam jestem ciekawy ich reakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stringi11
nie nie jestem gejem wole kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris16
Też dzisiaj bylem w aquaparku i tez kapalem sie w stringach. Najpierw poszedlem do szatni, obok mnie przebieralo sie czterech chlopakow. rozebralem sie i zostalem tylko w bialych stringach. Oni zaczeli sie mi przygladac a ja zdjalem swoje stringi i wyciagnalem z torby stringi kapielowki. Zaczalem je zakladac ale w miedzy czasie mi stanal i mialem troche problemow by je zalozyc. Jeden z tych chlopakow powiedzial do swoich kumpli ze tez ma w domu stringi kapielowki i jakby wiedzial ze ktos jeszcze bedzie sie kapal w stringach to tez by je wzial. Poszlismy sie kapac. jak wrocilismy do szatni to zdjale swoje stringi i wycieralem sie recznikiem. Jeden z nich zapytal sie mnie czy czesto musze golic sobie jajka i rowek. umowilismy sie jutro na basen. ciekawe czy oni przyjda jutro w stringach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stringi11
Ostatnio damska szatnia była nieczynna i wszyscy przebierali się w męskiej ale ja na początku nie wiedziałem że laseczki przebierają się u nas ja jak zwykle na sobie stringi podchodzę do szafki i rozbieram się stoję w samych stringach i słyszę że ktoś wchodzi dwie osoby ale to nie faceci tylko dwie dziewczyny 13-14 lat i sobie myślę jak to rozegrać żeby zobaczyły mnie w stringach a potem ze stojącym i ogolonym kutasem nago i żeby się nie wystraszyły a w tym samym czasie weszła starsza kobieta i trzech chłopaków mniej więcej w tym samym wieku co te dziewczyny . dziewczyny stanęły koło mnie i się patrzą i coś do siebie mówią i w końcu zaczęły się rozbierać koło mnie i sobie myślę czy się rozbiorą do naga czy nie obie miały na sobie sexi stringi i jak ja zdjąłem swoje stringi to one też i moim oczom ukazały się ogolone cipeczki kutas stanął mi jeszcze mocniej a one zaczęły masować swoje cipeczki ,zapytałem się ich czy poszły by pod prysznic nago odpowiedziały że jak ja pójdę zgodziłem się wzięły swoje stroje ja swoje kąpielówki i poszliśmy pod prysznic ,a z drugiej strony stali ci chłopcy i jak szliśmy to widzieli nas nago i jak stanęliśmy pod prysznicami to oni widzieli nas bo staliśmy na wprost nich ,jak się przebierali to widziałem że im stanęły kutaski , dziewczyny zapytały się czy mogą dotknąć mojego wielkiego kutasa zgodziłem się pod warunkiem że ja będę im mógł włożyć kutasa w cipki i dupki zgodziły się i zaczęły mi walić kona byłem w siódmym niebie i w końcu spuściłem się im do buzi połknęły bez wahania ,spojrzałem na tych chłopaków a oni stoją nago i walą sobie konia,i jak dziewczyny zlizywały resztki mojej spermy z kutasa to weszła ta starsza kobieta i zapytał co wy dziewczyny robicie a one jednym głosem walimy konia babka powiedziała wstydźcie się i poszła na basen .Powiedziałem dziewczyną ubierajcie się idziemy bawić się dalej na basen ubrałem swoje kąpielowe stringi a one stroje dwu częściowe a dolną część stanowiły bardzo skąpe stringi i poszliśmy na basen , najpierw weszliśmy do dużego basenu bo chciałem sprawdzić jak uprawia się sex w wodzie i popłynęliśmy na środek i powiedziałem im że na początek będziemy się kochać w basenie one ściągnęły stringi ja wyciągnąłem kutasa i wsadziłem w cipke jednej a potem drugiej było cudownie był orgazmy .Po akcji w basenie poszliśmy do sauny traf chciał że była pusta weszliśmy do środka i rozebraliśmy się do naga i zaczęliśmy się kochać najpierw analek one jeszcze nie uprawiały sexu analnego więc było ciasno i strasznie krzyczały ale kazały nie przerywać mówiły że ktoś je musi rozepchać i jak zacząłem rozpychać drugą to weszło tych trzech my nie przerywaliśmy naszych orgii i udawaliśmy że ich nie ma ale kątem oka widziałem że się wyciągnęli swoje kutasy i zaczęli walić sobie konia jedną pchałem w anal a drugiej lizałem cipeczke, jak już skończyliśmy to zapytałem chłopaków czy któryś chce sobie poruchać wszyscy chcieli więc zrobiliśmy sex grupowy lizaliśmy co popadnie raz lizałem cipke raz kutasa jednego z nich czyli każdy każdemu lizał ,przyznam że nie lizałem jeszcze kutasa ani żadem facet nie lizał mi ale było super .Ubraliśmy się bo ludzi przybył i było ryzyko że ktoś wejdzie wyszliśmy z sauny i okazało się że zostało jeszcze 10 minut a trzeba się jeszcze umyć oczywiście nago podeszliśmy do swoich szafek i zdjęliśmy stroje i położyliśmy je na kaloryferze i poszliśmy się kąpać myliśmy się na wzajem a ja musiałem sobie ogolić włoski łonowe bo mi paseczek zarósł a jedna z nich powiedziała że mi ogoli jak dam jej numer telefonu to się umówimy się ma ruchanko ok powiedziałem z chęcią wsadzę wam w wasze nie rozepchane cipeczki i dupeczki ,jak mi golił to weszła rodzina mama tata tak na oko 10 letni syn ,13 letnia córka ,i tak 16-17 letnia córka rodzice nie wiedzieli co zrobić syn się patrzył jak w obrazek ojciec zasłaniał mu oczy t córki patrzyły i wzdychały że to one by chciały tam być szybko się przebrali i poszli na basen ich starsza córka się wróciła pod pretekstem że czegoś zapomniała ale przyszła prosić mnie o nr telefonu bo ona i siostra też chcą być wyruchane w dwie dziurki zgodziłem się i dałem im numer.Bardzo fajnie mi ogoliła umyliśmy się do końca i poszliśmy się ubierać ubrały swoje stringi ja też i resztę ciuchów i poszliśmy do kasy potem zapytałem kiedy się spotkamy a one że do mnie zadzwonią i tak się rozstaliśmy. PISZCIE O WASZYCH PRZYGODACH EROTYCZNYCH NA BASENIE I NIE TYLKO ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stringi11
TO JEST TYLKO OPOWIADANIE BRAK W NIM JAKICHKOLWIEK FAKTÓW AUTENTYCZNYCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moglbys mi napisac gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w koncu to byla rzeczywistosc, ze poszedles sie kapac w stringach na basen czy tylko wymyslone opowiadanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej stingi11.Jestem 33-letnim facetem i chcialbym Ci o******** i polknac Twoja sperme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×