Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość brancusi

ciazki zwiazek a zdrada

Polecane posty

Gość brancusi

witam. Jestem z moim chlopakiem 1.5 roku zwiazek dosc trudny, nawet czasami toksyczny duzo sie klucilismy przeszkadzalo mi bardzo ze moj partner majac 30 lat na karku nie chce isc do pracy (siedzial w domu od ponad 5 lat nic nie robiac) duzo pil jaral, pewniego dnia ktory z reszta spedzilismy bardzo milo zakonczyl sie po moim powrocie do domu krzykami pod blokiem o 12 w nocy na dodatek obrzucal moja okna i sasiadow jakims ciastem a powod byl taki ze nie chcialam isc do niego na noc. zerwalam powiedzialam ze to koniec. po jakis 2 tyg zaczol szukac pracy po miesiacu znalazl przestal pic chcac mnie odzyskac gdyz twierdzi ze bardzo mnie kocha. moja uczucia do niego zmienily sie radyklanie po ostartnim zajsciu ale potem zaczelam tesknic. skoro znalazl prace powiedzialam ze dam mu szanse ostatnia szanse. jednak po paru dniach impreza ze znajomymi. zdradzilam go z kumplem ktorego znam od dluzszego czasu. mam metlik w glowie nie wiem czy powinnam czuc sie winna tego co zrobilam poniewaz juz nie czuje tego co czylam na poczatku do mojego chlopaka. Powiedziec mu o tym i zakonczyc ten zwiazek? czy moze zapomniec o calym zajsci? co xrobilibyscie na moim miejscu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×