Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ajjakaaaa

2 kierunki studiow, praca co wybrac?

Polecane posty

Gość ajjakaaaa

w tym roku zaczynam studia. zdecydowalam sie studiowac dziennie finanse i rachunkowowsc oraz drugi kierunek- filologia rosyjska. nie wiem w ogole czy sobie z tym poradze (bardziej chodzi mi o uczeszczanie na zajecia niz o sama kwestie nauki). jedank teraz nie weim czy dobrze zrobilam. bo teraz mowi sie wielel o doswiadceniu zawodowym ja na pewno nie mialabym czasu na prace przy 2 kierunkach studiow (ale z drugiej strony nie wiem czy jakakolwiek prace bylabym w stanie dostac bo bede studiwoac wtakim miescie gdzie pracy po prostu nie ma). i nie wiem co mam robic- jesli sie uda ciagnac te dwa kierunki czy lepiej pozostac przy finansach i rachunkowosci i moze na2 - 3 roku sprobowac poszukac jakiejs pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestudentka już
Spróbować zawsze możesz i zrezygnować np. po pierwszym semestrze z jednego kierunku, w razie czego. Sama zobaczysz, ile godzin bedziesz miała i jak się będziesz wyrabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj wiesz co nie ma sensu
filologia rosyjska akurat ma spora przyszłość wiec debile niech zamilkną ja mysle, że dasz rade studiowac te 2 kierunki i pracowac, ale nie na etacie, tylko np. umowa o dzielo, robic jakies tlumaczenia z tego rosyjskiego itp. raczej w rosyjskim ci sie uda znalezc takie dorywcze prace niz w finansach, ale kto wie. ale gdybym była Toba, zrobiłabym zupelnie inny scenariusz: te finanse zamieniłabym na zaoczne, w tygodniu znalazła normalna prace związane z kierunkiem - po kilku latach mozna juz miec ladna posadkę! a filologia rosyjska, cóż, jakbym dalej jej potrzebowala (bo rozumiem to nie tylko kaprys, ale chcesz miec 2 as w rekawie :P) to bym zrobiła jakis kurs, po co zaraz sie uczyc całej filologii, sam jezyk CI nie starczy? A i dodam, mam kolege, wlasnie po finansach, tam mial jezyk rosyjski na swoim kierunku i ma swietna prace w duzym banku, kontakty ze wschodem - jedzi do rosji, i w tamte strony, bo zna dobrze jezyk a i w swojej branzy jest niezly i zarabia ladna kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ced
"te finanse zamieniłabym na zaoczne, w tygodniu znalazła normalna prace związane z kierunkiem"- a da się tak? ktoś zatrudni osobę po LO na stanowisku związanym z finansami? no chyba że chodziło ci że ta osoba jest po technikum ekonomicznym to wtedy rozumiem, tylko że tam nigdzie nie napisała że takowe skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×