Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KEEPsky Fdk

Trudno znaleźć kogoś ciekawego do pogadania

Polecane posty

Jak w tytula. Czy naprawdę nie można spokojnie pogadać na ciekawe tematy. Zawsze wszystko schodzi na drogę prymitywu i belejakości. Zapraszam ciekawe osoby na GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick jest zartobliwy. Nie ma tematów tabu o których nie można pisać na ogólnym forum ale zawsze znajduje sie jakiś żartownić prymityw i wszystko chrzani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, szukam normalnej kobiety do rozmowy NIE TYLKO O SEKSIE. Chociaż uważam że seks to temat ciekawy ale delikatny i łatwo możne dojśc do wulgaryzmów. Wtedy to już nie seks a PIERDOLENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"KEEPsky Fdk Jak w tytula. Czy naprawdę nie można spokojnie pogadać na ciekawe tematy. Zawsze wszystko schodzi na drogę prymitywu i belejakości. Zapraszam ciekawe osoby na GG" --- "KEEPsky Fdk Tak, szukam normalnej kobiety do rozmowy NIE TYLKO O SEKSIE. Chociaż uważam że seks to temat ciekawy ale delikatny i łatwo możne dojśc do wulgaryzmów. Wtedy to już nie seks a PIE**OLENIE" ---------------------- eh jak widać to ty glupoty gadasz... tzn probujesz sobie zagaić jakas babke ... podstepnie :) a co do ciekawej rozmowy - to jak nawet znajdziesz ciekawa rozmowczynie sam nie dasz rady widzac po tym co piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolego, to ty chcesz rozmiawiać czy bajerować? Jak szukasz kogoś do rozmowy to raczje płec nie powinna grać roli... "Zapraszam ciekawe osoby na GG" Rozumiem, że mężczyźni w Twoim mniemaniu to nie osoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie pokój to życie erotyczne wiec tematy narzucają sie same i nie ma co sciemniać. Jak każdy facet o sprawach erotyki wolę rozmawiac z kobietą. Zrozumiałe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona - wiem wiem, ale gusta i upodoobania są różne, jak i orientacje ;) A ja po prostu drażnie się słownie, bo Keepsky trochę kręci, zamiast gadać wporst - że szuka kobietki żeby z nią pogadać o seksie, tyle że w kulturalny sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że są dwa powody ża trudno pogadać. Główny to chyba wyczerpanie tematów. Ciekawsze powtarzają sie w różnych odmianach, ale trwają. Inna sprawa to zaśmiecanie forum przez prymitywy i prymitywne określenia. A rozmawiac można o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ nie czuję sie urażony. Mój nick świadczy o dużym poczuciu humoru. Oglądam czasami w TV Kiepskich i gdy o tym mówie znajomym to sa zniesmaczeni, że śzmira ze prymityw. A pytam wtedy jaka wartośc przedstawiają te inne niby mądrw seriate?? Są mentorskie pouczają a Kiepscy pokazują SWIAT TAKI JAKI JEST w rzeczywistości. Chociaż czasami trudno się z tym zgodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczcie nowy temat WPIERDALEM WŁĄSNIE KNEDLA. to tak ważna sprawa jak stwierdzenie że EGON ZNOWU SIEDZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×