Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krecik25

co zrobić z wrednym szwagrem

Polecane posty

szwagier obgaduje nas w rodzinie gada jakies bzdury ze nam się nie układa ze mąż mnie bije że się ciągle kłocimy itp. co nie jest prawdą co mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz mu wjebać
Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz mu wjebać
I bardzo dobrze. Z takimi trzeba krótko, a trudno, żebyś teraz chodziła po ludziach i tłumaczyła jak jest naprawdę. Pokaż mu, że nie życzysz sobie takiego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz mu wjebać
To może teraz wydawać się śmieszne, ale jak znienacka się odwiniesz to będzie po zabawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze nic ostatnio napisał maila na policje ze truje jego brata, że mam na niego zły wpływ że go ograniczam i nie może sam mysleć że rzuciłam na niego urok. Wyobraźcie sobie mojego męża jak się dowiedział o ty.....powiedział mu że go chyba zabije i nie ważne że pójdzie za to siedzieć co mam robić by się odczepił ten debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz mu wjebać
Czy Policja poważnie potraktowała tego maila? Rzuciłaś na niego urok. :D Z tym facetem chyba jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rzucałam uroków na mojego męża ale po tym wszystkim mam chęć rzucić na szwagra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz mu wjebać
A próbowaliście z nim rozmawiać? Chyba ot tak sobie nikt się w taki sposób nie zachowuje. Dziwny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak próbowaliśmy z nim rozmawiać nawet matka z nim rozmawiała że ma przestać tak się zachowywać a on nadal to robi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego on tak? coś mu zrobiłaś? czy nie ma się kogo czepić? Daleko od Was mieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz mu wjebać
Ja naprawdę bym mu wyebała. Ale ja jak widzę, że prośby nie skutkują to tracę cierpliwość. Nie widzę innego rozwiązania skoro kilka osób z nim rozmawiało. Nie mówię, że masz już teraz iść i mu dokopać, ale jak będzie znowu podobna sytuacja to wtedy mogłabyś wbić pazury. O, a może ty zgłoś doniesienie, że szwagier cię prześladuje i oczernia twoją rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak zrobię z tym doniesieniem ile normalny człowiek moze znosić...a co do pytanie nic mu nie zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz mu wjebać
Możesz go powiadomić, że złożysz skargę. Może mu się odechce ty głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco po mutacji
jestem za wpierdolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×