Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama Oskaraaa

Zrobić inhalacje czy jeszcze nie??? Jak, z czego??

Polecane posty

Gość Mama Oskaraaa

Synek - prawie 3 latka dostał rano katar teraz doszedł taki duszący kaszelek, mało kaszle, ale jednak. Do lekarza mogę iść co najwyżej we wtorek, bo weekend nie przyjmują, a poniedziałek święto... Nic takiego na razie się nie dzieje więc nie ma co panikować, ale wiem, że kiedyyyyś (mało choruje)robiłam mu inhalacje woda + rumianek + sól) i przy takim parującym garnku siedzieliśmy. To jest własnie na kaszel suchy? Zrobić coś takiego czy na razie nic nie ingerować? Podaję mu Bioaron C + syrop z cebuli + cebion i disnemar do nosa. Poradźcie mi coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inhalacja napewno nie zaszkodzi. Mozesz isc poprostu do apteki i sa specjalne kropelki do inhalacji, napewno farmaceutka ci poradzi. albo zadzwon na pomoc dorazna i tam ciudziela info telefonicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa proponuję
OLBAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup inhalator
ja moim robie inhalacje inhalatorem takie z soli fizjologicznej. 2 razy dziennie po 20 minut. Taki inhalator można już za niespełna 100 zl kupić a na prawde się przydaje jak dzieci sporo chorują. U nas non stop w użyciu. Teraz musze podawać pulmicort bo córka jest mocniej chora i sama sól nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozaikakkaka
moja ma robione z mucosolvanu, laryngolog zalecila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka dni temu u nas bylo to s
to samo dzis syn ma lekkie szmery w pluckach i zazywa antybiotyk, jesli dziecko kaszle to moze to byc ionfekcja oskrzeli sa dyzury calodobowe w kazdym miesjcu i w kazdym minesicei do lekarza mozna isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my przy duszacym kaszlu inhalu
jemy pulmicortem i beradualem. Ale wlasnie tak jak kolezanka wyzej napisala, specjalnym inhalatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraa

Dzień dobry. Polecam zestaw inhalator Baby + rozgrzewający Jednorożec , cena jest korzystna za duet, a druga kwestia to jakość. Polska marka Sanity, atestowane pod kątem stosowania u małych dzieci produkty, długa gwarancja, jeśli chodzi o wytrzymałość to naprawdę mogę tylko chwalić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena

Świetnym pomysłem było kupienie zestawu od Sanity (to jest dokładnie inhalator Baby i rozgrzewający jednorożec). Inhalator jest przeznaczony do używania już od pierwszych miesięcy życia dziecka, a ten rozgrzewający okład jest przygotowywany na sucho, wystarczy podgrzać w mikrofalówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darioa
Dnia 23.04.2019 o 14:00, Gość marzena napisał:

Świetnym pomysłem było kupienie zestawu od Sanity (to jest dokładnie inhalator Baby i rozgrzewający jednorożec). Inhalator jest przeznaczony do używania już od pierwszych miesięcy życia dziecka, a ten rozgrzewający okład jest przygotowywany na sucho, wystarczy podgrzać w mikrofalówce.

Super mi się też sprawdza zestaw inhalator Baby i jednorożec. Jednorożec poza tym że jest bardzo przyjemny i miękki w dotyku to też przyjemnie ziołowo pachnie, a inhalator ma ten duży plus że można podać dziecku aerozol przez smoczek.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×