Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kjm

wczoraj pierwszy raz

Polecane posty

Gość kjm

spotkałam się z facetem na seks. Poznałam go przez internet. Na początku było stresowo, ale potem było fajnie. I kurcze, do tej pory moi faceci tak dużo ze mną nie rozmawiali po, a on rozmawiał. Niesamowite. I nawet się z tym dobrze czuję, nie mam wyrzutów sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerebyCZFabułąON
widzę że powtórka się szykuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjm
Zobaczymy. Do tanga trzeba dwojga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynkaz zielonej gory
zazdroszcze. tez tak chce. a doszlas chociaZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka czemu
dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kolejna
sie puscila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjm
I dobrze mi z tym. Moja c*pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kolejna
twoja cipa i twoj syf tylko jak cie zaden potem nie bedzie chcial to nie rycz głupia kurwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjm
Hm... A dlaczego głupia? Dlaczego kurwa? Rozwiń to proszę prowokacyjny użytkowniku? Pewnie facet. I pewnie małolat - czyli nie facet, a chłopczyk. Albo dziewczyna - brzydka i niedopchnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kolejna
kurwa bo sie kurwisz co mamusia tez taka no ba po kimś to musisz mieć ciekawe czy syfa już nie masz tępa strzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjm
No spróbuj mnie wyprowadzić z równowagi. Może kiedyś Ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja matka to
tez zajebana cipa jak mogla taka kurwe wychowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjm
Dalej! Ulżyjcie sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerebyCZFabułąON
jego cieszy sam fakt że mu odpisujesz ;) lepiej byś napisała jakieś pikantne szczegóły z waszego spotkania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynkaz zielonej gory
ZGADZAM SIE Z KJM. JAK CHLOPAKI CODZIEWNNIE RUCHAJA INNA TO JEST OK A KOBIETA NIE MOZE MIEC WIELU FACETOW? PRZECIEZ NIE MYDLO, NIE WYMYDLI SIE.... ZAZDROSNY ZE MY MAMY Z KIM SIE KOCHAC A TY NIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfsdfw
mam nadzieje ze kiedys kurwa zarazisz sie alebo urodzisz chorego bachora ale taka kurwa to pewnie go odda bo woli sie ruchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjm
A niech się cieszy ministrant. Było bardzo miło. Nie jakieś bzykanko i do domu. Oczywiście, kiedy weszliśmy do pokoju hotelowego i zamknęliśmy drzwi, rzuciliśmy się na siebie. I chyba to, że nie znaliśmy się zbyt długo, dało mi taki spokój i otwartość, naturalność i pełną intymność. I numerek pod prysznicem obowiązkowo też był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjm
Dobrze, że koniec wakacji niedługo - małolaty zaczną mieć miej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynkaz zielonej gory
GRATULUJE. TO JEST WLASNIE TO. NUMEREK I NARA. DO ZOBACZENIA ALBO ZEGNAJ. A NIE, DZWONI, PISZE, ZAZDROSCI, PILNUJE I TRZYMA NA SMYCZY. TRZEBA BYC WOLNYM. ZNUDZI CI SIE WOLNOSC TO SIE WYJDZIESZ ZA MAZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech sobie zrobi
no właśnie a tak wogole to czemu sie z potykasz na seks nie chcesz mieć chłopaka i z nim czemu wolisz z nieznajomymi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynkaz zielonej gory
nieznajomy cie nie zna. nie zalezy ci na nim. mozesz byc naprawde soba. rozumiesz? to tak jak w sieci. piszessz co naprawde myslisz bo jestes anonimowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech sobie zrobi
no niby tak ale ja bym z kims takim do lozka nie poszla ale kazdy robi co chce innym nic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjm
Pół roku temu rozstałam się z chłopakiem. Ciężko było i postanowiłam poznać kogoś kompletnie nowego. Nie planowałam, że szukam kogoś do łóżka. Tak się złożyło, że poznałam go przez internet. Gadaliśmy, spotkaliśmy się, potem znowu gadaliśmy. Potem wyjechałam i jak wracałam, to pomyślałam "czemu nie?", bo wiedziałam, że on też miałby na to ochotę. Tak więc znamy się trochę, bo rozmawialiśmy sporo o życiu. To byłoby cudowne, jeżeli z tego by coś wyszło. Bo miłość i seksualność idzie u mnie w parze. Zresztą sama nawet wczoraj mu powiedziałam, że zdecydowałam się na ten krok, ponieważ go bardzo lubię. Nie poszłabym do łóżka z kompletnie obcym mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech sobie zrobi
no to zmienia postac rzeczy ale jednak ktos o nicku o kolejna tego nie rozumie i woli pozyzywac kjm moze cos wam wyjdze z tego ulkadu zobaczycie jak sie ulozy dalej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjm
Życie jest przewrotne. Na dzisiejszy dzień wiem, że nie będę szukać facetów do łóżka. Nie chodzi mi o zaliczanie. To przyjemne uczucie, kiedy dwoje samotnych ludzi bardzo się lubi i chce dać komuś chwile czułości i bliskości. Paradoksalnie to rozmowa i leżenie przytulonym było w tym najcudowniejsze. Że nie potraktował mnie jak maszynki do ruchania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×