Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość baba z dużym brzuchem

podoba wam się imie Justyna?

Polecane posty

Gość baba z dużym brzuchem

jestem w ciąży, mój mąż był pewien, że będzie to chłopczyk więc wybraliśmy już imię dla chłopczyka, jednak kilka dni temu okazało się, że będzie to dziewczynka:) teraz zastanawiamy się nad imieniem dla niej. Właśnie oglądałam "Nad Niemnem" i bardzo spodobała mi się postać Justyny, co sądzicie o imieniu Justyna??? wydaje mi się takie dumne, twarde... chciałabym żeby moja córka była silną i niezależną babeczką, taką jak Justyna z Nad Niemnem. Podoba wam się imie "Justyna"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRETNIK TRAFNIKOWY
Nie oj nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o co tu sie kłocić
nie podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowiankaaa
mnie sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje oczy są niebieskie
podoba.. moja siostra ma tak na imię i ja jej to imie wybrałam ... miałam wtedy 5 lat i się uparłam i tak zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omegaialfa
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie się nie liczy
bardzo ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
może bardziej po europejsku , nie rób krzywdy córce i nadawaj Jej imienia prowincjonalnego po ktorym śmiech , że ze Wschodu jest. Dolores czy Inez albo Elizabeth o tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
nie wzbudza we mnie jakiś wzniosłych uczuć, ale na pewno bardziej mi się podoba niż te wszystkie Sandry, Roksany, Oliwie i te inne nowoczesne wydziwactwa. Podumowując, tak podoba mi się to imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
ptaśku nastroszony- nie!!! ja jestem przeciewnoczką wszystkich elisabeth, inez i innych takich, jesteśmy w polsce więc nadawajmy polskie imiona, a jeśłi ktoś się śmieje z twojego imienie kiedy jkesteś za granicą to chyba tylko polscy mieszkający w londynie i pracujący tam na zmywaku, bo im się wydaje że już są tacy europejscy że w dupach im się przewraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisis
a ja znam dwie Justyny i obie są bardzo ładne i obie mają silne osobowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bury kot
Kwestia gustu. Jakie to ma znaczenie, czy mi się podoba imię Twojej córki? Ja bym nazwała córkę Agata. I nikogo bym o zdanie nie pytała. No ale jeśli koniecznie chcesz wiedzieć, to Justyna mi się średnio podoba. Raczej mniej niż bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba z dużym brzuchem
pytam z ciekawości bury kocie, nie prowadzę konkursu czy statystyk poprostu jestem ciekawa, chyba po to miedzy innymi są fora- żeby się zapytać.... po co to po oburzenie i głupi komentarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba_z_gór
moja córka ma tak na imię, dałam tak bo znałam 3 Justyny bardzo ładne i stylowe. Dziwi mnie ta niechęć wyżej. Jasne, ze już trochę niemodne ale dziwne sa te trendy gdy w klasie do druga Marta a na ulicy jak ktoś krzyknie po imieniu to co trzecia się odwraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaa-:D
ja mam na imię justyna, i powiem że nie chciałabym innego imienia, rodzice nazywają mnie justynka, tysia, tysiulek (chociaż mam już 20 lat) znajomi justa, albo justyna, imię ma nieskończoną liczbę zdrobnień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mam dola
imie z klasa ale nie pytaj tu bo wiesz jaki tu pozim jest.Piekne stylowe z gustem. zawsze modne, moja siorka ma 28l i ja jej to imie jak mała byłam wybraąłm, jej cirka roczna tez tak mam na imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
Szacun dla Autorki topiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też
ja tez mam na imie Justyna i jak poprzedniczka nie zmieniłabym go na inne. rodzice mówią do mnie justysiu albo justyniu, znajomi justyśka albo Dżastinka:) mąż- tysieńko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmm__
Ile osób, tyle odpowiedzi. Wybierz takie, jakie z mężem Wam się podoba, bo tutaj się nie dowiesz nic :) Kobiety są jednak zawistne, nie wiesz o tym? ;) A zawsze komuś się nie będzie podobało imię. Mi osobiście imię Justyna nie przeszkadza, ale sama dziecku bym imienia nie dała, bo już bardziej z takich polskich imion podoba mi się imię Madzia, chociaż też jakoś bez rewelacji. I sama nie wiedziałabym, jak nazwać dziecko. Pewnie siedzielibyśmy z facetem tydzień nad wyborem a i tak przez porodem by się zmieniło hehe ;) Jak się podoba to bierz. Lepsza Justyna niż jakaś Nelka, Inez i takie tam różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
szacun dla : a ja powiem tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznie na walizkach
jakoś niegdy sie nie zastanawiałam czy mi się to imie podoba bo nie znam Justyn, ale teraz jak sobie pomyśle nad tym to mała dziewczynka o imieniu "Justynka" bardzo mi się podoba, dzwięczne, polskie, ponadczasowe- fajne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba z dużym brzuchem
ptaśku nastroszony- a co ty tak tutaj wszystkim szacun oddajesz ??:):):) nawet tym którzy nie do ciebie odpisują- czyżbyś był też burym kotem...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
szacun dla Osoby ktora akurat wrecz imiennie mi odpisala w w/w temacie pomylem z autorka tematu . przepraszam autorjke. i bez szacunu w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imię justyna
było bardzo popularne pod koniec lat 80 i w latach 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba z dużym brzuchem
ptaśku- oj tam oj tam, z uśmiechem to napisałam:) chcesz to "szacunuj" wszytskim , mi to wisi, tak tylko po przeczytaniu komentarzy pomyślałam że jesteś jedną osobą z dwoma nikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne imię, Justyna, to imię dla silnej i dążącej do celu kobiety! Osobiście bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliiiczne imie
tez uwazam ze z klasa a przy tym slodkie:) taka malutka Justynka, slicznie :) teraz wszystkie to julie i wiktorie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×