Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niesmialy_pawelek

W czasie urlopu głaszczę się po swej gołej pupie .

Polecane posty

Mam lat 41. Nigdy nie miałem dziewczyny Obecnie jestem na urlopie W trakcie urlopu odwiedzam centra handlowe W każdym centrum handlowym wchodzę do męskiej ubikacji W ubikacji ściągam spodnie i majtki, głaszczę się po swej gołej pupie (delikatnie i długo), wtedy wyobrażam sobie, że dostaję lanie pasem od pani nauczycielki W rezultacie podniecam się, członek mi sztywnieje Czy mój sposób spędzania urlopu jest typowy ? --------------------------------------------- Dane o mnie Mam lat 41 moje zarobki netto około 3200 (stan na sierpień 2011) praca - w dużej instytucji finansowej prawo jazdy - brak żona - brak dziewczyny - nigdy nie miałem, tylko raz koleżanka pierwszy erotyczny pocałunek w usta - nigdy czy ciągnie mnie do facetów - nie czy umiem naprawić pralkę - nie czy się onanizuję - niestety tak co cenię w dziewczynach - dobroć czy jestem osobą publiczną ? - w pewnym stopniu tak moje zalety - nie obgaduje innych a poza tym jak nie ma mamy w domu to sam sobie potrafię zrobić jedzenie - nie jestem kłótliwy moje wady - jestem niekonsekwentny - jestem leniwy - czasami lubię za bardzo marzyć - nie wiem jak się odbywa stosunek seksualny - zaniedbałem pewne formy opieki nad chrześniaczką - boje się chodzić do lekarzy - jestem bałaganiarski - mówię do siebie na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...kola..
szukasz żony????????////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmialy_pawelek.
aha...zapomniałem dodać, że nie podcieram rowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×