Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozczarowana222

zdrada?

Polecane posty

Gość rozczarowana222

niedawno odkryłam ze moj facet pisał na gg z jakąś panna,ze chce sie z nia spotkać itd,a dzisiaj odkryłam,ze czatuje w pokojach erotycznych z innymi kobietami. co mam robić? mamy 1.5 miesięcznego synka,więc nie kochaliśmy sie w ostatnich miesiącach. dodam ze miałam cięzki poród i jeszcze wszystko mnie boli. co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz... może być wszystko ok. popisze sobie z głupiutkimi pannami z czatów, nakręci się i zwali sobie konia w kiblu dając tym samym upust swoim jajcom. ale też może się okazać że tak długa abstynencja seksualna popycha go w poszukiwania innej i jeśłi by cie zdradził a macie niedawno co narodzone dziecko to okazał by sie zwykłą pedalską mordą. homoseksualnym ordynarnym ryjem! zboczonym pedalstwem pyskiem!!! ...przepraszam, poniosło mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem że boli
ale przynajmniej lodzika z 2 razy dziennie do tego dołóż anal i napewno zrezygnuje z czatu i dziewczynek .pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana222
nic nie szkodzi, ale co mam teraz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana222
ale ja tego nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem że boli
to przynajmniej rączką popieść jego wacusia żeby się rozładował bo naprawdę jak mu się uda jakąś przygruchać to możesz zostać tylko z dzidziusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana222
on nie jest moim mężem. ma 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem że boli
to tym bardziej coś powinnaś z tym zrobić a jeśli jest atrakcyjny to masz poważny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×