Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość usiu

elektryczny grill z granitową płytą...

Polecane posty

Gość usiu

Hej!Dostałam taki włąśnie grill w prezencie i nie bardzo wiem co najlepiej na nim wychodzi.Ma tez takie małe patelenki,co na nich można poza serem?Dzięki za podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usiu
nikt się z takim nie spotkał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowisia
mniam...mniam...super rzecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam takie coś
Na górze płyta, a na dole miejsce na te patelenki? Super to jest, kiedyś, w dzieciństwie, rodzice mieli i minimum raz w miesiącu była obowiązkowo kolacja z raclette :) W tych patelenkach to najlepiej robić ser, a poza tym na górze wszystko można: chleb, kiełbaski, bekon / boczek, warzywa, może nawet jakieś cienkie kawałki mięsa. Ogólnie zdrowe to może nie jest, bo jednak tłuste rzeczy kładzie się, tłuszczyk się wytapia i jest pysznie, ale jak do tego zrobisz sobie sałatkę ze świeżych warzyw, bez majonezu, to raz na jakiś czas można sobie ucztę urządzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tych małych patelenkach
robi się taki małe indywidualne zapiekanki pod serem każdy kładzie sobie co tam lubi, przykrywa ulubionym serem i zapieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tych małych patelenkach
a jeśli chodzi o te płytę, to traktuj ją jak każdy inny grill :) warto zamarynować wcześniej w przyprawach to co będziesz na nim piekła.. i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usiu
Tak,na wierzchu jest lyta,a pod spodem m-ce na patelenki.Tylko nie wiem co z ewentualnie wytopionym tłuszczem.Pewno trzeba wycierac co jakis czas...A moze będzie ściekał na dół na te patelenki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usiu
Przepr.miało być płyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×