Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hawa2000

egzaminy do liceum - dawniej

Polecane posty

mieszkam za granica. poznalam tu rodaczke. skonczyla w polsce zawodowke. powiedziala ze w 95r zdala egzaminy do liceum ale nie dostala sie z powodu braku mniejsc. na jedno mijsce mialo przypadac kilku kandydatow. w moim liceum tez co roku przypadalo kilku kandydatow na jedno miejsce, ale nie znam zadnego takiego przypadku. Jak sadziecie, jest to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby zdała egzamin to
poszłaby do innego liceum czy technikum, a nie do zawodówki. Widocznie po prostu nie zdała i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znów pomarańczowo
W Polsce od lat nie ma egzaminów do liceum, ani do innych typów szkół. Dostanie się do nich zależy od uzyskanych w gimnazjum ocen + wynik z testu na koniec gimnazjum. Wcześniej, przed powstaniem gimnazjów - kryterium przyjęcia do liceum były oceny na koniec szkoły podstawowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow pomaranczowo napisalam ze bylo to w roku 95. mysza1733 to nie jest dla mnie wazne ze ma zawodowke, chcialam tylko wiedziec czy cos takiego bylo mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Oli i Nastusi
Ja zdawałam 1998r i też zdałam ale się nie dostałam, musiałam uczęszczać do innej miejscowości. Także znajoma mówi prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem też ........
zgadzam się z tym co napisała mysza1733...kiedyś rzeczywiście były egzaminy do szkół średnich tak samo jak i na studia i całkiem możliwe że Twoja znajoma mogła się nie dostać z powodu braku miejsc bo zbyt słabo zdała egzaminy co nie znaczy że ich nie zdała a do zawodówki może poszła bo tam tylko były wolne miejsca ...czasem tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupawka
W mojej szkole jesli wiecej osob zdalo niz bylo mijsc, to robiono komkurs swiadecw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgielka11
W tamtych czasach były egzaminy na 100%. Skoro mówi, że zdała i się nie dostała to znaczy, że tak było. Dlaczego nie masz wierzyć?! To czy mogła, czy nie ukończyć średnią szkołę to zupełnie inny temat. Powodem takiego kłamstewka mogłyby być tylko kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysoce prawdopodne co powiedziala. Tak sie sklada, ze ja tez w 95 do liceum zdawalam, u mnie pelny sukces ale pamietam, ze jak ktos sie nie dostal tam gdzie chcial to nastepnym etapem rzadzilo prawo kto pierwszy ten lepszy, jesli rodzice przegapili moment zostawaly zawodowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×