Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Boje się!

Mój facet mnie bije!

Polecane posty

Gość bsdghdhd
jest mi tak strasznie żal i szkoda dzieciatka jak ono jest bite i ty na to pozwalasz, nie reagujesz nic kompletnie jak mala dostaje wpierdool jak sam napisalas NIE jestes w stanie sama siebie obronic a co dopiero dziiecko ktore jest bite :( Wiec musi dosjc do tragedi, czekasz na to az malej wszsykie kosci, zebra polamie, wstrząs mózgu do nieprzytomnosci aby co kolwiek zrobic??zakatujke ci dziecko a ty nadal nic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bsdghdhd
Autorko jesli jestes bezradna a tym bardziej jestes bezradna o bezp dziecka bitego to czy mam anonimowo zglosoic twoj topik na policje aby namierzyli IP a wreszcie zainterweniowali gdy przeczytaja co ty tutaj napisalam napewno bedzie reakcja na niekorzysc dzada!!! Za duzo slyszymy tragedi aby tak siedziec bezczynnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korontyna
Może udaj się do pracownika Opieki Społecznej,opowiedz mu o swojej sytuacji,o tymże się boisz i obawiasz się o życie swoje i dziecka,MOPS powinien udzielić ci porady i odpowiednio skierować.Zrób tak,żeby ten bydlak się o tym nie dowiedział.Możesz też udać się do prokuratury z prośbą lub do sądu o eksmisję i zakaz zbliżania.Jak gnoja pogonisz.To przez jakiś czas zamieszkaj z rodzicami.Swoje wynajmij albo zamknij na 4 spusty.Jak będziesz poza domem nigdy nie bądź sama.Nie wolno dawać się poniewierać!Wsadź gnojowi na łeb te jego graty i niech spada!!!!!!Nim dojdzie do tragedii.Zgłaszaj na policji jego groźby i pobicia.Za to idzie się do pudła,może po odsiadce przestanie być takim chojrakiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boje się!
A jeżeli pójde na obdukcję do lekarza rodzinnego to musze się mu tłumaczyć kto mnie pobił itp???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korontyna
Dziewczyno to ty chcesz się uwolnić od gada,czy nie?Widzę nieźle dałaś się zastraszyć!Tego nie zrobisz bo....,tamtego nie zrobisz bo.....Schowaj wstyd do kieszeni!!!!Nie chodzi tylko o ciebie,a co z twoim dzieckiem,to o nim masz myśleć i twoim obowiązkiem jest je chronić,jak pisałam idź do MOPS tam udzielą ci porady,dadzą do dyspozycji prawnika(przynajmniej w naszym MOPS tak jest). Będziesz czekać aż was oszołom pozabija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko !!!!!!!!!!!!
dziewczyno przeczytaj co tu napisalas czy ty sie jeszcze głupio pytasz co zrobic no idz na policje, do lekarza -zrob obdukcje poprps sasiadow zeby za kazdym razem jak uslusza krzyki dzwonili po policje chywa wazneijsze dla ciebneie zdrowie i zycie twojego dizecka niz to co pomysla sasiedzi???????????? nastepnym razem dziecko moze oberwac gorzej a co jesli je tak mocno je popchnie ze tak upadnie i nie przezyje? wtedy tez bedizesz myslec co sasiedzi pomysla? nie rozumie-to two dom -czemu go nei wyrzucisz? dzwon na policje i poweidz ze cie bije ze sie obawiasz o swoje zycie i niehc sie wyniesie za kazdym razem dzwon na policje dziewczyno czy ty chcesz zmarnowac swoje zycie i zycie tego dziecka?? w glowie mi sie nie miesci ze pozwalasz dizecku na to patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko !!!!!!!!!!!!
a skad jestes? gdybym mieszkala niedaleko to bym ci pomogla sama mam dizecko i nigdy bym nie pozwolila zeby cos takiego przechodzilo to zostawi slady na psychice do konca jego zycia zrozum to werszcie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak. Jeżeli jeszcze raz podniesie na Ciebie rękę to pokonaj strach i bierz co masz pod ręką,patelnie,garnek i tak mu przypierdol aż mu zęby pójdą w szeregu. Moja znajoma tak zrobiła.Jej mąż zobaczył że z nią już nie przelewki. Teraz to on jej się boi. Zrób tak ja Ci radzą wyżej.Policja,obdukcja lekarska. I fora ze dwora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto daje ocet do barszczu
Kobieto!Czy ty jesteś nie poważna.Własna chata,praca a ty nie wiesz co robić???????????????????????????????A zasadź mu kopa! Miałam podobną sytuację ,tyle,że z dupkiem miałam ślub! Nie uderzył mnie tylko słownie się znęcał.Spakowałam go,wymieniłam zamki i WON!-małżeństwo trwało 8 miesięcy,o 8 za długo.!!!! po 4 miesiącach urodził się syn,dowaliłam mu alimenty!Zdobyłam zakaz zbliżania(bo tez mi wygrażał),teraz dzwoni,pokorniutki i prosi o widzenie z dzieckiem,ale nic z tego BYDLAKOM MÓWMY NIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojka28
No nie wierzę w to co czytam!!! KOBIETO MASZ DZIECKO...RATUJ SIEBIE I CÓRCIĘ!!!!!! To żaden wstyd iść szukać pomocy!!!!!!!!!!!!! na pewno nikt do kogo pójdziesz Cie nie wyśmieje i nie rozgada po okolicy, najpierw dzielnicowy i niebieska karta, ona jest po to, że jak zadzwonisz jak bedzie Cię bił - Twoje zgłoszenie jest na pierwszym miejscu, i będą jak najszybciej...BEZ niebieskiej karty mogą jechać o wiele dłużej. Jak chcesz na prawdę się od niego uwolnić to zrób co Ci to mówią! Napisałaś tutaj i poprosiłaś o poradę, więc zrób coś z tym i zgłaszaj gdzie się da, i nie szukaj wymówek bo to bo tamto...bo stanie się tragedia!!! Ponawiam pytanie jednej z osób- skąd jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaas
weź sie kobeito za neigo puki nie jest za późno a nei marudz najpierw ci ubliża leje a ty potem mu chetnei nózki rozkałdasz i czekasz na przyjemnosci jak ci zrobi dorbze to jzu jest ok tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boje się!
dawno nie pisałam bo nie miałam dostępu do komputera. Jestem z wojewodztw lubuskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boje się!
i nie ma co się martwić o moje dziecko bo mimo ze jej ojciec jest chory na mozg to oprócz bicia po tyłku nic jej nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tobie co sie porobiło?????
Jesteś tego pewna.Szajbus może nie zdawać sobie sprawy z tego co robi- nie usprawiedliwiaj chama tylko ratuj siebie i dziecko,fora ze dwora.Na kopach bym go wyniosła.Ze swoim tak zrobiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszek do prania..
co to ma do gotowanie, dom, ogród, tłucze cie patelnią na tarasie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WS
Przeczytałam wszystkie wypowiedzi i też mysle abyś zrobiła z tym porzadek Zgłoś sama to wszystko na policję.Jeżęli nie chcesz zrobić to dla siebie zrób dla dziecka to ze go nie bije ale takie dziecko przezywa wieksza traume niz tobie sie wydaje widzi to wszystko Bedziesz płakać nad własnym losem jak zobaczysz ze twoje dziecko jest znerwicowane a ty Swiadomie do tego dopusciłaś.Zrób to dla tej osoby młodej ktora jest dla Ciebie wszystkim Pamietaj Ze moze tak się zdazyc co tobie nie zyczę ze nastepne uderzenie moze doprowadzić Cie do kalectwa a wtedy bedzie za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×