Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość otwarcie wlasnego interesu

Czy warto otworzy swoj maly mini interes?

Polecane posty

Gość otwarcie wlasnego interesu

Czy warto otworzy swoj maly mini interes? Chodzi mi o cos takiego jak pizzeria, restauracja albo jakis sklep. Spozywczy ale spozywka musi byc otwarta od 6-24 najlepiej... Moze skleb z poscielami, przescieradlami, recznikami... Skleb z ubraniami to chyba sie teraz za bardzo nie oplaca. Albo wlasna kwiaciarnie.. W gastronomi moze by otworzyc tak stolowke. Od 9-17, zatrudnilabym 3 kucharki i jedna bufetowa. Oczywiscie na takiej stolowce bylyby domowe obiady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otwarcie wlasnego interesu
Ale pytam serio. W moim miescie jest jedno bardzo takie ruchliwe miejsce. Obok sa busy, autobusy, taxowki. Oprocz tego jest tesco gdzie jedynym asortymentem jest spozywka, kosmetyki. W tym budynku jest takze apteka, salon play, itp. Naprzeciwko tego wszystkiego mam swoj lokal(dosc duzy) chcialabym tam otworzyc cos swojego. Moze stolowka gdzie obiady bylyby tanie i duzo ludzi napewnoby weszlo. Miejsce jest bardzo ruchliwe. Myslalam o otwarciu ksiegarni. Dzieci i mlodziez teraz ida do szkol, napewno bylyby kupowane ksiazki. Oprocz ksiazek bylyby kupowane zeszyty itp. Moze sklep spozywczo-przemyslowy? Ale raczej nie, obok mojego lokalu jest tesco wiec mogloby to nie pojsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otwarcie własnego interesu
A masz jakiegoś meila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
O widzę oszust przywdział kolejną szatkę :D UWAGA !!!!! To powszechnie znany stary oszust !!!!! Viktor Folo meyew Wpisz w Google jego nazwisko a dowiesz się wszystkiego Aha , w Kafeterii ma układ , jest tu chroniony niczym święta krowa w Indiach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×