Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternal

laserowe zamykanie naczynek na nogach

Polecane posty

czy ktoś miał robiony taki zabieg? jaka jest skuteczność? warto? zastanawiam się bo cena dosyć wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podbijam temat, bo też się zastanawiam nad tego typu zabiegiem na naczynka. : ) Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć, czym się kierować przy wyborze konkretnego zabiegu? To prawda, cena jest wysoka, dlatego nie chciałabym wyrzucać pieniędzy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia0987654321
Polecam zamykanie naczynek laserem Nd:YAG - neodymowo- jagowym w klinice Dr Legrand w Krakowie. Zabieg jest bardzo skuteczny, a efekty są długotrwałe. Polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malina777 - ja bym sie kierowała prestiżem placówki i opiniami w internecie. Ogólnie nie warto isc do miejsc, o ktorych nikt nie mowi i nikt nie słyszał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafella
Macie racje - lepiej pójśc na przykład na darmowe konsulty i wybadać temat :D Byłam ostatnio w Sopocie na zabiegu laserowego zamykania naczynek - to było urządzenie głowicą hot-cold i rewelka. NIedługo idę na drugi zabieg, bo za 1 razem to wiamka ze nic nie usunie sie na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KosmetologKarolina
Proponuję skorzystać z zabiegu w okresie jesieni. Tak jak pisały osoby wyżej, najlepiej wybrać miejsce z dobrą renomą i przede wszystkim dobrym sprzętem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×