Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maciek werk.

Jak sie robi hamburhery w domu?

Polecane posty

Gość maciek werk.

mam bułki do hamburgerow, kotlety specjalne kupilem, mam ser, ketschup, mokrofalowke. i co dalej?jak to podgrzewac, jakos wszystko naraz czy jaj? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zloz wszytko do kupy i podgrzej. ale to beda hamburgery jeszcze gorsze niz z mcd ;) ja robie tak: kupuje wolowine, robie z niej (bez zadnych dodatkow) kotlety, smaze na patelni tak, zeby byly dobrze przypieczone, a w srodku jeszcze lekko rozowe, w tym czasie lekko podpiekam w opiekaczu NORMALNE bulki lub kromki chleba nie te ohydne slodkie waty i dodatki jakie kto lubi (ser, ogolrek, muszatrda, keczup, majonez itp) te twoje specjalne kotlety to bedzie jakis zlepek odpadkow. no ale nic, pierwszy raz nie wiedziales, teraz juz wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek werk.
ale czy bulki tez sie podgrzewa, czy tylko kpotlety i ser a bułki maja byc zimne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agidor
Ja robie z wolowiny.Formuje plaskie kotlety.Sole,pieprze i na grill. Bulki smaruje maslem i jak hamburgery dochodza klade te bulki na grill zeby byly cieple i leciutko chrupiace.Klade tez na mieso plastry zoltego sera zeby sie roztopily i mamy cheeseburgery:-) Na grillu robie tez cebule w plastrach.Jemy z ta cebula,pomidorem,salata.Mozna sobie dodac musztarde,majonez,keczap co kto lubi.Czasem smaze pieczarki i tez jest pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpura_to_moj_plaszcz
jak masz ochotę na syf pokroju budki z kebabami to wrzuć wszystko razem do mikrofali i smacznego:) Natomiast jak masz chwilkę czasu to zrób tak: z mięsa mielonego uformuj płaskie kotlety (ja nigdy nie daję ani jajek, ani cebuli, one mają byc ciut twarde) i usmaż na patelni. W tym czasie podpiecz bułki, ale nie te do hamburgerów (sama chemia), tylko zwykłe z piekarni, najlepiej razowe. Na ciepłe bułki kładź liśc sałaty, kotleta, musztardę, plaster pomidora i ogórka (najlepiej małosolnego) oraz krążek cebuli (najlepiej czerwonej). Na to jeszcze ciut musztardy (lub innego sosu - tatarski, keczup, itp) i nałoż wierch bułki. Są przepyszne, w miarę zdrowe (pomijając sos i smazone mięso - ale przyajmniej bez chemii), a robi się 20 minut. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpura_to_moj_plaszcz
oczywiście kotlety solimy i pieprzymy. warto też posypać sproszkowana papryką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamburgery najlepsze z grilla
a nie smazone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpura_to_moj_plaszcz
wiem, ale nie mam grilla. Swoja droga te gotowe kotlety są obrzydliwe jak mało co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohohohohoooo
zlecialy sie dewotki i umoralniaja :D a nie przyszlo wam do glowek ,ze chlopak jest sam w domu , do tego z kuchnia na ber i najzwyczajniej zachcialo mu sie hamburgera i myslal ,ze to bedzie to najszybsza i najprostsza sprawa? wlozy kotlet w bulke i naje sie?:D ale nie do cholery jasnej !!!trzeba powywyzszac sie i pokazac ktora madrzejsza :D chlopak juz najadl sie i ma was i wasze wywody w rurach kanalizacyjnych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpura_to_moj_plaszcz
odsyłam do słownika celem sprawdzenia znaczenia słowa "dewotka":D I pozwolę sobie poradzić na przyszłość - nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz, bo robisz z siebie głąba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, chlopak nie wie, wiec trzeba doradzic ;) jezeli dobre rady zawsze bierzesz do siebie jako wywyzszanie sie tej drugiej osoby, to pora zabrac sie za walke z kompleksami i poczuciem nizszosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×