Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paradkos pan/i

najpierw ciaza pozniej slub - swiadomie

Polecane posty

Gość paradkos pan/i

witam Chce poznac wasze opinie. Czy to faktycznie glupie, zle, okropne ze planujemy najpierw ciaze a pozniej dopiero chcemy wziac slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu tak a
nie inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko a co ty
kolejność w tym przypadku to pojęcie względne;). Ja planowałam najpierw ciążę bo zwyczjanie czułam większe parcie na wspólne dziecko niż ten cały ceremoniałek ( i tak się kochaliśmy więc nie czułam potrzeby żeby najpierw przed ciążą mieć ślub i papierek) ale wypadło inaczej bo z zaciążeniem nie poszło tak łątwo więc najpierw był ślub a po 4 miesiącach udało się zaciążyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradkos pan/i
hmmm ale chyba patrzac na to od strony religijnej to nie jest dobre... to mnie gryzie moze to i glupie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu tak a
jak już patrzysz na stronę religijną, to nie powinniście w ogóle uprawiać seksu przed ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga 200!
dokladnie, i w dodatku patrzac na religie mozna kochac sie tylko z checi poczecia dziecka, a nie dla zaspokojenia siebie. wiec co to za hipokrytyzm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradkos pan/i
tak masz racje a czemu tak a nie inaczej? 1. wtedy bysmy zamieszkali u niego bo ma duzy dom i mieszka z rodzicami 2. jedynie wtedy moja mama sie zgodzi bo mowi ze jestem za mloda (22l)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu tak a
dorośnij, dziecko to nie zabawka :o co za myślenie, jak zajdę w ciąże to mi mama pozwoli zamieszkać z chłopakiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwunniaa
co innego jakby była wpadka, ale skoro planujecie to lepiej najpierw slub, ja tydzien przed planowanym slubem dowiediałam sie ze jestem w ciazy, specjalnie nie uwazalismy bo chcielismy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×