Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SAL :*

jak sie calowac

Polecane posty

Siema all na forum pytanie mam do was szczegolnie do dziewczyn we wrzesniu mam sie calowac z dziewczyna ale nie robilem tego wczesniej wiec mam cykora :/ napszcie mi jakies wskazowki jak mam to zrobic p.s. mam z nia isc do kina lub na spacer 1 lub 2 prosze o szybkie info :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stykasz usta z ustami podmiotu i wykonujesz ssąco-miętoszące ruchy w stylu wąż połyka kurczaka, tylko bez używania zębów. Możesz także umieścić język w jej jamie ustnej, starając się sięgnąć migdałków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe!
czy kazdy potrafi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront..
o ja pierdole, przedszkole już zaczęło tu pisać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mam sie przygotowac do tego i ty milegyon cz jakos tak idz se wsadz kurczaka w dupsko przytul ja i co dalej napiszcie mi scenariusz albo co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozchylasz lekko usta, i delikatnie nie za głęboko wsuwasz swój jezyk do jej buzi. naśladuj jej ruchy, w sensie jej ruchy języka. To łatwizna :P Tylko sie nie spinaj :D pełen luzzzz bluzz jazz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wsuwaj jej na samym począt
ku języka do ust! większość kobiet woli delikatne, "suche" pocałunki, stopniowe takie, wtedy wyczaisz na ile możesz sobie pozwolić nie wsysaj się w nią i nie mamlaj ozorem łądowanie się z jęzorem przy pierwszym pocałunku z dziewczyną to debilizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×