Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lawlii

jak to jest z tymi przesylkami kurierskimi.......???

Polecane posty

dzwonil kurier ze bedzie dzis miedzy 11 a 12 z przesylka dla mnie i nie ma go, a jest wpol do 1. musze niedlugo wyjsc i jestem w kropce, myslalam ze zaraz bedzie... czy te czasy co podaja to sie zgadzaja, czy raczej ta godzina to orientacyjna jest:/???? nigdy nic nie zamawialam kurierem jak dotad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwfgwerr
u mnie przeważnie byli kilka minut po telefonie:classic_cool: zadzwoń i się dowiedz ocb 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonil na domowy... :O w dodatku jak mnie nie bylo w domu, odebrali rodzice i nie mamy do niego nru.. :/ zajebiscie:O a to jeszcze przesylka z tepsy na ktora czekam od 3 tyg prawie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpura_to_moj_płaszcz
To po co podawałaś stacjonarny? Jakbyś podała komórkę jak człowiek, to nie miałabyś problemu. Teraz masz dwa wyjścia: siedzieć i czekać albo wyjśc i olać przesyłkę. Kurierowi zwróć uwagę jak przyjdzie, że powinien był zadzwonić, bo czekałaś jak cielę, ale na przyszłośc podawaj komórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za pocisk, ale podalam komorke... powtarzam to przesylka z TP SA. podalam im nr komorki, ale mimo to zadzwonili na stacjonarny. daruj sobie wiec te debilne przytyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sensie kurier zadzwonil. dzieki za odpowiedz acz kultura nie grzeszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpura_to_moj_płaszcz
no nie grzeszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to normalne ze kurier ma takie opoznienie albo podaje totalnie inny czas przybycia, niz realny:/? w sensie mowi ze bedzie wczesniej a jets duzo pozniej?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 344444444444
u mnie spozniali naweet 3 h w dupie miej wyjdz i odbierzesz jutro jak bedzie stekal tomu powiesz ze mial byc o innej godzinie, i nie masz obowiazku czekac na niego w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Britnej z Pirs >> wiem ze jak zwykle musisz olsniewac cieta riposta, ale mozesz po prostu odpowiedziec na pytanie bez ironii? pytam bo nigdy nic nie zamawialam kurierem, ciezko to ogarnac, nie wiem jak to funkcjonuje, dla mnie miedzy 11 a 12 to miedzy 11 a 12 a nie 13, 14 .. :O dzieki za mile odpowiedzi czekam dalej.. trudno 🌻 jak cos to mama odbierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×