Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnaowca999

wody płodowe

Polecane posty

Gość wody płodowe są bezbarwne
i przypominają trochę zapach rybi, nie powinnaś ich przeoczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam podobnie
ja przeoczyłam wody płodowe oddawałam je z moczem po trochu ech potem ledwo do szpitala zdążyłam jak dojechałam miałam juz główke na wierzchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na ktg to się spytałam lekarza, zbadał mnie i twierdzi że mam sporo wód i się nie sączą. Powiedział że na tym etapie ciąży można nie czuć że się popuszcza. Mnie się dalej nie chce wierzyć, tym bardziej że powoli dostaję skurcze, chociaż na razie to te przepowiadające i mogą jeszcze ustąpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisz w google "paski wody płodowe forum" i wyskoczy mnóstwo tematów. Ja całą ciążę martwiłam się, że ciekną mi wody a na koniec jak mi odeszły to zalałam pół pokoju. Nie dało się przeoczyć odejścia moich wód :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przeoczysz tego, zorientujesz sie ze cos nie tak. ja tez sie balam. wszyscy mowili , ze wody plodowe zlatują jak z wiadra... u mnie bylo inaczej w dzien porodu od 6.00 rano mialam wrazenie ze pecherz nie trzyma, zmienialam wkladki i caly czas cos kapało. pomyslalam wody plodowe- ale przeciez wszyscy mowia ze chlustaja... ok 12 pojechalam sprawdzic to do szpitala i moj lekarz stwierdzil ze wody juz odeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam skurcze przepowiadające jak ty, ale w dzien porodu po odejsciu wód zero. wywoływali mi oksytocyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×