Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lukas13

żona i inni partnerzy

Polecane posty

witam, jestem juz z żona jakis czas po ślubie , mamy dziecko, ale co jakis czas mam schize bedac narzeczeństwem, wyjechałem do stanów na 4 miesiace, wtedy żona ze mna zerwała telefonicznie, przezyłem to strasznie ale to niewazne nie byliśmy ze soba 7-9 miesiecy, miała wtedy "znajomych" oczywiście facetów pozniej sie zeszliśmy do dnia dzisiejszego nurtuje mnie pytanie, czy z nimi spała, z jednym była nawet 3 miesiace wiem ze u niej nocował zapiera sie ze nie i mówi ze to głupie pytania, bo jest ierna tylko mi średnio jej wierze jak sprawdzic czy mówi prawde, jak pytam zawsze zaprzecza, nawet jak próbuje ja upic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro włożyłes jej obraczke na palec to chyba juz za późno na watpliwości? Jakie to ma teraz znaczenie co robiła gdy z Tobą nie była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nawet jak próbuje ja upic" :D No pewnie, że spała, a co? Nie mogła? Przecież, nie była z Tobą. Głupia zdzira, chciała sobie pouzywać jak Cie nie było, bo ja cipa swędziała.. Nie wiem po jaka cholerę do niej wróciłeś, przecież wiadomo, że inni ją ładowałi w DUPĘ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że spałą skoro ją wybrałeś czyli ją kochasz odpuść sobie te pytania może uda ci się poznać prawdę, z drugiej strony konsekwencje mogą być tego nie miłe dla waszego związku. Zajmij się teraźniejszością i przyszłością tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×