Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

padnieta jestem :O nawet kawa nie specjalnie mi pomaga na rozbudzenie:O masz moze jakieś swoje sprawdzone metody, aby byc bardziej pobudzonym z rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrząc w niebo słucham co proponujesz Aniele. :) Dobra muzyka, słucham z sentymentem. Dzięki za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa wy to zawsze
wolicie namacalne dowody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
A teraz "życiowe" pytanike do Kobiet. Czy Potraficie Nienawidzieć Prawdziwie? A jeśli tak, co ja jeszcze tutaj robię, ciężki frajer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
@Wronełłe: rety! Nie załamuj mnie!:( Nienawidzieć osobę, którą Kochasz??? Cholera jasna, tego nie brałem pod uwagę nigdy, znowu to przykładanie własnej miary do innych: ja albo Kocham, albo Nienawidzę. Ale i tak "nabroiłem" w ostatnich dniach urlopu:) Bynajmniej nie negatywnie:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie potrafie nienawidzić, no może czasem Wrony mam dość mogłabym ja poddusić:D:P a tak to ja wszystkich kocham:D mam duuuze serce:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku, taka jestem popieprzona, a najgorsze jest to, że lekarstwa na to nie ma ;) Dyyy:) wiem... wiem :D moze przyjade dzisiaj, abys mnie mogła poddusic :classic_cool:??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego teraz ja to czytam?😠 a tak strasznie chciałam Cie poddusić:D:D ale bałam się że sie ofochasz:P aleeee co sie odwlecze to nie uciecze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×