Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość góralka......:-(
http://youtu.be/1CjDx-j2UIM zegnaj przyjacielu.......bardzo mi zal i smutno ... jakie to życie kruche... Przyjacielu... tyle straciłeś.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WZ😘 A to mozna to amputować;) Ale, nie... nić nie bede sobie odejmować;) Wyciągnęli mnie na salę 😭 A ja ... nie weim czy chce... Jakos swiadomość, że przesiedzę tę noc sama z lampka szampana nie odstraszała mnie;) A teraz wszystko wzieło w łeb!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko biega, skubaniec, więc mi umknął :classic_cool: Bierz Go zatem na salę, do kantorka, szatni, czy gdzie tam jeszcze Ci się zachce a On podoła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jak On tylko gadac bedzie chciał, tak jak i na forume:P:P?? Ja potrzebuję szybkich tańców i wolnego seksu :P a może odwrotnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za czasy, żeby kobiety musiały szukać sposobu na zamknięcie ust facetowi :D Coś wymyślisz. Nie wiem... może zatkaj Go makowcem czy pierogami i zadziałaj od razu ostro. Pewno Go zamuruje i już słowa nie wydusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D A jak sie zadławi 😭?? Nigdy nie pobierałam lekcji z pierwszej pomocy :O Nie biorę go :P:P Bo jak mi zejdzie to nie bedę miała z kim pisac ;) Idę z facetem z którym była w zeszłym roku:) Bawiłam sie - zajebiście :) Kuuurde!!😭 Nie mam sie w co ubrać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epidiaskop
O to są poglądy, z którymi się identyfikuję :) ;) http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,13073423,Episkopat__Wedlug_konwencji_zrodlem_przemocy_sa_religia_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epidiaskop
Nie masz się fco ubrać to idź na golasa i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee.... rozbierac to ja sie lubie i nawet mam z czego ;) ale ubierać:O? no to to juz inna bajka;) a ty :classic_cool:?? Gdzie szalec bedziesz:classic_cool:??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epidiaskop
Daj ciuchy wronie, świetnie się dopełniacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona jest duzo szczuplejsza ode mnie 😭 do tego i ciut niższa:P nic to nie da... Musze sprawdzić swoją szafę... Jakąś małą czarną pewnie z niej wywlekę, ale nie weim czy dobrze leżeć bedzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno coś znajdziesz ;) Ostatecznie opasasz się satynowym obrusem. Teraz takie kiecki są na topie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
🖐️ Nie wiem, co u Góralki:( Ja, w przeciwieństwie do tego, co we mnie leży, wciąż "żyję":( Ale nie w tom dieło. http://soniamiki.bandcamp.com/track/lemoniada Jest ZAJEBISTE i łazi za mną od dłuższego czasu, mógłbym słuchać bez przerwy:) (Kliknąć "PLAY";)) Oczywiście nikt nie wątpi, że piję? I nadal mam wątrobę... Albo reaktor atomowy:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
🖐️ Nie wiem, co u Góralki:( Ja, w przeciwieństwie do tego, co we mnie leży, wciąż "żyję":( Ale nie w tom dieło. http://soniamiki.bandcamp.com/track/lemoniada Jest ZAJEBISTE i łazi za mną od dłuższego czasu, mógłbym słuchać bez przerwy:) (Kliknąć "PLAY";)) Oczywiście nikt nie wątpi, że piję? I nadal mam wątrobę... Albo reaktor atomowy:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komarzyca ozdobna
Anioł, Ty sobie kup Sylimarol, ja bardzo proszę, bo żadna zraniona miłość nie usprawiedliwia tej katorgi jaką swojej wątrobie zapodajesz :) A Góralka- ostatnio się zorientowałam- dolnośląska jest?? No to ziomalka, tylko mnie do góralki sporo brakuje, przede wszystkim halki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×