Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ADRIAN25

KOCHANEK NA DOJRZAŁEJ SAMOTNEJ ROZWODKI LUB WDOWY

Polecane posty

Gość ADRIAN25

WITAM MAM 25 LATEK POZNAM NA STAŁE PANIA KTORA CZUJE SIE SAMOTNIE MIESZKAJACA WIEK BEZ ZNACZENIE JESTEM MIŁY CZUŁY MOJE ZAINTERESOWANIA KINO SPORT INTERNET PODROZE MASAZE MAM 182CM 72KG PENIS 18CM SEXIE MINETKA,SEX JEZDZA I OD TYŁU WYGLAD NIE WAŻNY!! JESTEM WROCŁAWIA JESTEM BEZROBOTY:-( MOGE U PANI PRACOWAC ZAMIAN MIESZKANIE U PANI NA STAŁE JEST JAKAS PANI ZAINTERESOWANA?? MAM EMAILA GG TEL.KOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genowefa 81
o jak to dobrze się składa-mam 81 lat,jestem zmotoryzowana,mam wiele zębów swoich,trochę popuszczam,przy kasłaniu sadzę bąki,mieszkam w Suwałkach,mam duży dom,dwa psy,i trzy koty,mam dużą emeryturę-po mężu mam maila,gg,tel komórkowy i stacjonarny-mam tez komórkę-jest niezamieszkała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 76 lat mam jeno
ale taki młodzian przydał by mi się, oj przydał... Krowę trza wydoić, świnie grzęzną po pas w gnoju, ogród skopać, drwa narąbać - kontakt na komórkę: 3 od strony Babiska, różowe drzwi z napisem d--a, wieś Psilec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plum,plum
KOCHANEK NA DOJRZAŁEJ SAMOTNEJ ROZWODKI LUB WDOWY na dojrzałej to ty sobie nie zarobisz-bierz idioto gówniary z bogatych domów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek6349
Witam panie mam 44l są jakieś chętne panie na spotkanka wiek wygląd bez znaczenia.Gorzów Wlkp i okolice,ja jestem z okolic Gorzowa moje gg 44136771...Pozdrawiam panie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielmozna Pani
A ile zarabiasz? Masz jakieś nieruchomości,ziemię,firmę? Mnie biedny i głupi kochanek nie potrzebny a jak szukasz frajerek to chyba pomyliłes portal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×