Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akacja 64

czy zainteresowałby się okrągłą ulotką wrzuconą do skrzynki?

Polecane posty

Gość akacja 64

Witam Mam pytanie, czy spotkały się Panie z okrągłymi ulotkami? Zastanawiam się, czy wszystkie ulotki muszą być prostokątne. Czy nie zainteresowałoby Was coś innego - ciekawie zaprojektowana okrągła ulotka... Mam firmę i poszukuję nowych, ciekawych pomysłów na marketing. Bardzo intersuje mnie ten problem. Załóżmy, że szukacie firmy projektującej ogrody... w skrzynce pocztowej trafiacie na 4 ulotki - 3 prostokątne a jedną okrągłą. Każda firma proponuje bardzo podobne usługi i w prawie takiej samej cenie. Ulotki są łądne, kolorowe i konkretne... czy nie zaciekawi Was ta okrągła -dla samej inności i innowacyjności. Proszę o pomoc i opinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittleMe
Są okrągłe, powycinane - wszystkie trafiają do kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacja 64
No, dobra, ale załóżmy, ze poszukujesz czegoś konkretnego i dostajesz to na prostokątnej ulotce i na okrągłej. Ktora zainteresuje Cię bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulotki do kosza maile tez do kosza ani forma, ani kolor, ani treść nie przyciągają uwagi, mej uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytusik
lubię okrągłe rzeczy, więc i ulotka by mnie zainetersowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrr..................
U mnie chyba raczej wczesniej czy pozniej poszla by do kosza :P a zostaly by te "klasyczne" .... ciezko taka ulotke zachowac, gdzies schowac, ulozyc na kupke z innymi szpargalami, polozona na biurku zawsze bedzie z ktorejs strony wystawac :P i w koncu by mnie wkurzyla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmpromis
ja tez nie czytam ulotek, pod skrzynka na listy stoi pojemnik i kazdy tam wypierdala te smieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie spotkalam z okraglymi, ale jakos specjalnie mnie nie zainteresowany. tylko wez pod uwage, ze koszty wytworzenia takiej ulotki moga byc wyzsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmpromis
nwet gazety z makro ida na wyjebe a kiedys czytalem w kiblu, wyrywam tylko kartke z nazwiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddfggggggggggf
gdybym juz miala wybierac - wole tradycyjne, p;rostakatne. ale i tak wszystkie wywalam, jak mam czas to z nudow przegladne ale okragla ulotka burzy moj swiatopoglad. widzialam ostatnio w empiku okragle ksiazki kucharskie - tragedia. byly fajne przepisy ale nie kupilam, wlasnie datego ze ktos wpadl na beznadziejny pomysl zrobienia okraglej ksiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorąc pod uwagę mnogość ulotek jakie CODZIENNIE wysypują mi się ze skrzynki to ich kształt mam gdzieś. Rzucam szybko okiem czego tyczą - jeśli mnie interesuje temat - zostawiam, jeśli nie - na makulaturę. Firma ogrodnicza - proponuję coś bardziej niekonwencjonalnego - może koniczyna / kwiatek/ liść ? Najlepiej odejść od pstrokacizny i postawić na jeden intensywny kolor ulotki i jeden wyrazisty kolor czcionki (byle się nie gryzły tak jak zielony i czerwony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mnie bardziej nie wkurza niz tony ulotek w skrzynce i żaden kształt ani treść tego nie zmieni. Jeśli na czymś mi zależy to sama wyszukam info na dany temat, a ulotek nienawidzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjkjkjkjjkj
widzialem juz taka ulotke, chyba jakiejs pizzeri:P obecnie wszelakie ulotki sa tak pospolite ze malo kogo obchodza, niedawno ikea miala taka promocje ze wysyłała do ludzi w zamknietych kopertach bon o wartosci 20zl i wiele osob sie tym nawet nie zainteresowalo i bez otwierania wyrzuciło te 20zł do śmietnika🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone zamszowe
dokładnie tak jak przedmówcy - okrągła nie ( to do obliczania jakichs cykli może...? ) w kształcie liscia ( prostego!!! ), drzewa itp - może, ale generalnie raczej prostokątna w 2-3 kolorach z kształtem np. liscia drzewa kwiatu...?( brązowy liść dębu na zielonym prostokącie, zapisany czarnym WYRAŹNYM drukiem ...) albo podzielona na 4 czesci - 1 gorna -obraz, 2 srodkowe dane "pisemne" + dane firmy, 1 dolna znowu obraz...albo na odwrót - 1 górna z danymi dot. projektów,2 srodkowe obraz zrealizowanych projektów, dolna z danymi firmy....albo do góry nogami...;) A najlepiej zrób kilka rodzajów po kilkadziesiąt sztuk, rozprowadź w kilku dzielnicach i poczekaj na efekt - które najszybciej miały oddżwięk ;) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone zamszowe
jjjkkk cos tam....szkoda, ze mi tych bonow nie wyslali....tyyyle fajnych rzeczy mogłabym kupic...;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×