Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

calineczka12345

brak energii pomocy!!

Polecane posty

Gość cyki cyki
Nie zwalczysz, nie da się :O Nawet lekarz mi powiedział, że z "tym nie trzeba walczyć, tylko przetrwać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez masz kurde
problem dziewczyno:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyki cyki
U mnie najgorzej było na początku, w 5 i 6 tc. Chodziłam jak naćpana :O To akurat przeszło, ale zamulenie mi pozostało. Jestem teraz w 14 tc. Także u mnie energia w II trymestrze nie wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez masz kurde
przeciez liczylas sie z tym ze jak zajdziesz w ciaze to tak bedzie z choinki sie urwałas czy co :o inni chca zajsc w ciaze a nie mogą i nie marudza tak jak ty ciaza to nei choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga autorko
jak sie decyduje na dziecki rok po roku to potem tak jest trzeba byc ospowiedzialnym za swoje czyny i liczyc sie z konsekwencjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyki cyki
Ech no, każda ma inaczej. Moja koleżanka jest chyba w 7-8 tc, a dała radę zasuwać jak maszynka przy sprzątaniu domu, gdzie ja na takim etapie ciąży nawet schylić się normalnie nie mogłam. Samopoczucia w ciązy nie da się przewidzieć. Także bez gadania, że "wiedziałaś, jak to będzie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafle z czekolada
kazdy znosi ciaze inaczej jednemu pomaga to drugiemu tamto nikt nie powiedzial ze bedzie łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie zadawajjjjjjjjjj
glupich pytan to ci nikt tak odpowiadac nie bedzie glupie pytanie glupia odpowiedz proste ? proste!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zaraz dwojeczki
Normalne i niestety, ale nic na to nie poradzisz. Przejdzie samo w drugim trymestrze, ale niekoniecznie na samym poczatku. U mnie w drugiej ciazy dopiero w 15 tygodniu jako tako zaczelam sie czuc, a dobrze kolo 18-19 :) Sama przez to nie tak dawno przechodzilam (dzis 33 tc) i zobaczysz jak ci to zleci. Ja moge tylko poradzic tyle, zebys angazowala meza w wiecej domowych zajec i opieke nad maluszkiem, a sama w tym czasie wiecej odpoczywala i spala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale mąż pracuje 11 H dziennie wiec wraca tez padniety zawsze to ja byłam takim motorem napedzajacym w domu niekonczace sie pokłady energi zaszw wszyto zrobione uprane itd... wiec teraz troche mi ciezko sie z tym pogodzic moze jakos to minie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyki cyki
A musisz robić wszystko w takim samy tempie, co wcześniej? Ja nie wyobrażam sobie latania ze szmatą, jak się źle czuję. Nie sprzątnięte? Trudno, syfu nie ma, sanepid nie przyjeżdża na kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×