Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nanananananananan

za mokra

Polecane posty

Gość nanananananananan

mam pewien problem,jestem z chloapkiem 1,5 roku i w czasie seksu jestem tak mokra,ze co chwile musze sie podcierac bo to zwyczajnie niehigieniczne i nie przyjemne ... jemu to tez przeszkadza bo w pewnym momencie nawet nie czuje ze we mnie wchodzi - tyle tego sluzu wypływa ... mam za soba wszystkie badania ginekologiczne - nie jestem na nic chora, nie wiecie co zrobic zeby jakos zmniejszyc ilosc tego sluzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 5lat jak dopadnie cię nuda i codziennosc bedzie cie musiał nawilzać :classic_cool:🖐️ teraz sie ciesz poki mozesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananananananan
ale suchar,nastepnym razem pomysl nad czyms zabawniejszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananananananan
dobra,wal gruche pomaranczowy a nie udzielaj sie gdzie cie nie chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS widac lubi hardcore :P jak chce byc sucha to bedzie bolało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananananananan
nie napisalam kurwa zeby byc sucha tylko troche mniej tego chce tam miec no ! jak poruchasz to bedziesz wiedziec o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananananananan
internetowy trollu wyjdz do ludzi a nie siedz przed kompem ;] piszac tego posta liczylam na jakies konkretne odpowiedzi a nie idiotyczny pseudo-zabawny wpis przypadkowego cwela. ZEGNAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak ci to tarcie zwiększyc :classic_cool: moze sobie tampona włóz?:classic_cool: PS swąd palonego lateksu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananananananan
w tym problem że kurwa byłam a tak się składa,że może przypadkiem trafie tu na kogoś kto miał podobny problem bo tak sie składa że od tego są fora idioto ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananananananan
ja pierdole ale ty jestes tepy,napisalam zegnam bo myslalamz e skonczysz ze swoimi durnymi wpisami. co ty tu kurwa robisz,trollujesz ? ja dodaje konkretny wpis w dobrym miejscu - od tego jest to forum a nie od twoich idiotycznych wpisow. wyjdz do ludzi,znajdz znajomych,mama mniej zapłaci za neta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nanananananananan w tym problem że k**wa byłam a tak się składa,że może przypadkiem trafie tu na kogoś kto miał podobny problem bo tak sie składa że od tego są fora idioto ;] no to ci mówię ze ci przejdzie :classic_cool: i ciesz sie poki mozesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananananananan
właśnie nie ma z czego się cieszyć bo niestety to nie jest przyjemne kiedy najpierw jest okej a potem fontanna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananananananan
to może ,skoro już tu jesteś, jakoś byś mi doradził,pomógł ? szukam na necie czegoś na ten temat ale nie ma,ginekolog również nic konkretnego nie doradził ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nanananana a to co?? facet skłąda rekalamcje??:P to go zmien :classic_cool: niejeden by cie za fontanne na rękach nosił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananananananan
no troszke narzeka ale i mi nie jest fajnie bo jak jest za duzo tego sluzu to nie ma takiej przyjemnosci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowy powiedz ze nie lubisz takiego kisiela ?/?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananananananan
no to bez sensu jest twoja obecnosc tutaj,nie szukam dowcipnisi ani internetowych szydercow tylko konkretnej odpowiedzi albo chociaz poszlaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno koktail z bananów o odpowiedniej krzywiźnie wg standardów unijnych i ogórków gruntowych prostych długości 8cm pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nanana jak facet ma problem z tym to mu zaproponuj moze podpompowanie dzongla??:classic_cool: za małego ma i juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Pomaranczowy i juz robie slady na podłodze :P Novvy chcesz troche?? mogę ci wysłac w słoiku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novvy za duzo tam cebuli bede miała pryszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×