Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annaklaudia

macie u siebie sklepy BIGA z uzywana odzieżą?

Polecane posty

Gość annaklaudia

ja mam to szczescie bo otworzyli wczerwcu, są tam super ciuchy. wszytskie ciuszkidla dziecka tam kupilam za grosze. a kazdy ciuch markowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkusowy lis
niestety nie, nie spotkałam się u nas w ogóle z tanimi ciuchlandami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmm78975m0mmmmmm
fajne tam sa ciuchy ?? ja nigdy uzywanych nie kupuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam wczoraj ale drogo mają. Kurtki wiosenne po 50-75 zł. Swetry po 23 zł za tyle ja sobie nowe w sieciówce kupie na wyprzedażach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko w sieciówce nie znajdziesz Kleina za 30 zł.Można znależć super ciuchy,najlepszej jakości,bez śladu używania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie głupoty , możesz chodzić w rzeczach , które ktoś ściorał , ja tam wole nie markowe ale nowe fujjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia2034
Ja jestem z krakowa, wiec mam duzo sklepow tej firmy u siebie, bo az 6. A szczerze to wszystkie uwielbiam:) w sumie to ze mnie prawdziwa lumpeksowa lowczyni, ale prawda taka ze i na wycenie i na wadze zawsze cos dla siebie znajde i ceny to bajka. Ostatnio wyszlam z 2 reklamowkami super ciuchow w tym tez rzeczy z metkami. Polecam tez ich steonke: http://www.bigastyl.pl/ zawsze jakies nowosci:))pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam u siebie w mieście i czasami tam zaglądam ale znajduję ciekawe rzeczy tylko na wycenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee, nie ma w moim mieście - dużym wojewódzkim. Kaszana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest i swietne sa tam ciuszki. Polecam!! Bige!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciuszki są cud miód malina, tylko troche za drogie jak na używane. Często tam zaglądam i zawsze wyhacze dla siebie jakąś perełke. Szczerze to ciuchy za które dostaje najwięcej komplementów pochodzą właśnie z Bigi, a najlepsze jest to że nikt nie wierzy że to są ciuchy używane, bo jest tam dużo ciuchów outletowych jeszcze z kompletem metek. Nie wiem czym tu sie brzydzić? większego obrzydzenia dostaje gdy widze gdy ktoś latem mierzy buty np w CCC na gołą stope ble :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, dziewczyny u mnie również jest! Na początku jak otworzyli to nie chodziłam, bo nigdy takie sklepy mnie nie zachęcały. Aż raz z koleżanką (całkiem przez przypadek) wstąpiłyśmy i byłam bardzo, bardzo zaskoczona. Dla siebie i dla męża kupiłam po kilka rzeczy (jakościowo b. dobre) i zapłaciłam ok. 30 zł. To był dla mnie szoook! Od tego czasu regularnie odwiedzam i wszystkim z otoczenia polecam Bige!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam u siebie- ciuchy czyste, no rzadko kiedy jest coś zaplamione, obsługa luksus, mega fajnie sie tam zagląda;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mamy u siebie sklepy Biga. Ja u siebie w Krakowie mam 5 aż :) Pod względem jakości bije Robana czy Artusa na łeb. Najbliżej mam do tego na ul. Do Wilgi. Uwielbiamy tam z córką chodzić. Ja szperam i wyszukuje a mała ogląda bajki w kąciku zabaw dla dzieci. To super sprawa, szczególnie, że rzadko mogę sobie pozwolić na luksus robienia zakupów bez nerwów i pośpiechu. Mają tam dużą sterfę z odzieżą dziecięcą. Naprawdę jest w czym wybierać. Ostatnio wpadłam do sklepu i z biegu znalazłam piękny płaszczyk na córeczkę. Benetona za 30 zł! Piękny, cieplutki w ogóle nie znoszony. Biłam się z myślami czy kupić, bo metka wskazywała na rozmiar mniejszy, no ale grzech było nie zaryzykować. Opłacało się, bo płaszczyk jest idealny, nawet na przyszły sezon będzie w sam raz. O dziwo córka sama była nim zachwycona. O dziwo dlatego, że nigdy nie cieszy się z ciuchów. Ten powiesiła na honorowym miejscu w szafie i już nie może doczekać się kiedy go włoży. Tak więc warto, bo perełki są i czekają. Teraz muszę zapolować na coś dla siebie. W tym tygodniu są wyprzedaże, odzież 1zł za sztukę więc ruszam na łowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×