Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piesław

POMOCY!!!

Polecane posty

Gość Piesław

Mam malutkiego szczeniaczka grzywacza chińskiego , którego nauczyłam sikać na gazetę ale jak oduczyć go żeby nie robił kupy gdzie popadnie.(ma 3-mce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 miesięczny pies powinien
już załatwiać swoje potrzeby na dworze a nie na gazety. Wychodź z nim częściej i chwal smakołykiem za każde załatwienie się na zewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piesław
Chodzę z nim na dwór co 2 - 3 godziny ale on woli chodzić i jeść trawę a po powrocie do domu zrobi siku na gazetę a kupę gdzie popadnie. Wychodzę z nim -po śnie -po jedzeniu -po zabawie Ale to nic nie skutkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjcslk
wychodząc z nim na dwór musisz na początek zabierać gazetę ale w domu już gazety raczej pochowaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 miesięczny pies powinien
to idź na ten spacer i nie wracaj póki się nie załatwi!!! Innego sposobu nie ma. Nie wierzę, że podczas półgodzinnego spaceru się nie załatwi. Może zbyt krótkie te spacery robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piesław
Chodzę z nim po godzinie ale on biega,je trawę a załatwić się nie chce próbowałam mówić "SISI" ale to nie pomaga tylko siku w domu na gazete robi jeśli w domu usłyszy komende SISI to leci na gazete i robi siku ale kupy już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 miesięczny pies powinien
powiem szczerze, że NIE WIERZE aby na GODZINNYM spacerze pies się nie załatwił. Nie ma takiej opcji. Zamiast puszczać go luzem do biegania, weź go na smycz i prowadż na trawę, i mów, że ma się wysikać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piesław
Ale on ją je jak ją zobaczy wszystkie porosty i mchy są jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schowaj gazete i dokładnie
umyj podłogę jakimś pachnącym płynem żeby pies nie wyczul gdzie się zalatwiał i wychodz z nim jak najczęściej na dwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schowaj gazete i dokładnie
Ja swojego uczyłam zaatwiać się w łazience na specjalnej macie, zanim nie mial wszystkich szczepien, szybko zalapał ale kupy tez nie robił na macie tylko na płytkach w lazience. Poźniej łazienka była zamknięta, nie miał gdzie się załatwić to szybko brałam go na dwor i tam jak sie załatwił chwaliłam go i dawałam nagrode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piesław
Skąd dostałaś tą matę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piesław
Dobrze dziękuję za radę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×