Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość już po rozwodzie ufff

czy musimy dzielić majątek

Polecane posty

Gość już po rozwodzie ufff

powiedzialam bylemu by zapropponował co chce wziąć z mieszkania, nic nie wziął, ale nie chciał mi podpisać że nic nie chce twierdzi, że powinnam mu oddać za remont - po wyremontowaniu mieszkania mieszkał w nim nie płacąc grosza 3 lata - nie wydaje mi się słuszne spłacać go jezteśmy też współwlaścicielami udziałow pytanie brzmi, czy mogę nic z tym nie robić i nie dzielić majątku, czy też musimy go podzielić bardzo proszę o porady ( jestesmy po rozwodzie 4 miesiące)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Może bardziej sprecyzuj ....to postaram się odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUBA
to nie ma znaczenia czy sie dokladal czy nie.To byla wasza decyzja.Poza tym,nie wiem.Moze nie oplacal mieszkania ale placil za wakacje,benzyne do waszych samochodow itp.Musisz podac wiecej szczegolow. Druga strona medalu;jesli chcesz zostac w tym mieszkaniu musisz splacic eks meza.Majatek lepiej podzielic zaraz po rozwodzie.Nie licz na to ze zostanie ci mieszkanie,eks ci jeszcze dolozy i bedzie splacal hipoteke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już po rozwodzie uff
dokladnie to chodzi mi o to czy muszę sama brnąć w ten podział on teraz niczego nie chce, ale też nie chce dać mi tego na piśmie czy jest jakiś okres od rozwodu po którym mój byly nie może już pragnąć wziać np kanapę z domu jesteśmy wpółwlaścicielami w udziałach, wiem że przy takim stanie rzeczy nie mogę np sprzedać swojej częsci, ale czy jeśli nie podzielimy teraz , to będę miała jakieś problemy, czy też po prostu pozostaniemy wspólwłaścicielami i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już po rozwodzie uff
i jeszcze jedno pytanie czy jeśli były narobi długów to czy mogą je ściągać z majątku wspólnego ( wspólwłasność udziałów), z tego co wiem to nie, ale pewna nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzejskie
a ja jesne, ze moga..polowe mieszkania, jesli jest wasze wspolne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×