Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość soooooola

umówiłam się na sex z facetem z czaterii i mam zamiar go wystawić

Polecane posty

Gość soooooola

niech nie myśli ch*** tylko głową a przy okazji dowie się, że zdradzić żonę nie jest tak łatwo. ps. faceci są idiotyczni - facet lat 50 poleciał na 25 latkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhv
sama jestes idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soooooola
uuu, czyzby ciebie tez ktos wystawil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korzystaj dziewczyno
prędko seks ci sie nie przytrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też tak robię.
Dobrze robisz. Też tak wystawiłam już trzech. Facet wydaje kasę na paliwo, albo bilet, a tu nic. :D Hihihi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I CO DALEJ.........?
Co swoim postepowaniem zamierzasz udowodnic - nie bedziesz Ty, to bedzie jakas inna!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soooooola
ja wystawilam tak juz dwoch ale byli z tego samego miasta teraz ten bedzie jechal ponad godzine co chce udowodnic? nic wlasciwie bo jak nie ja to inna, ale przynajmniej mam satysfakcje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaufanie
Jesttes słoneczko dziwną... osobą... uważam że jesteś dxziwczyną własnie chętną na tego typu zabawy.. skoro zachowujesz sie w ten sposob, mysl troce.. masz 16 lat czy co??? Zachowanie kobiety lekkkichh obyczajów .. manipulantka.. i nic wiecej.. o w psychologicznych punkcie widzenia jest zdzirowate i obleśne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slovik
witkacy ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaufanie
ooo.. przeprasza bardzo.. ale chyba naprade zolzom wydaje sie zebeda w 50 roku zycia szukac szczeniaka.. bo to juz jest naprawde obrzydliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soooooola
o nieeeeeee, w wieku 50lat nie bede szukala szczeniaka. kazdy ma swoje granice wiekowe a co do psychologicznego punktu widzenia to gratuluje psychoanalizy po dwoch postach. jaka jest psychoanaliza tych, co jednak przychodza na takie spotkanai i sa wystawieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slovik
obrzydliwe ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaufanie
sa po prostu glupi wierzac w internetowe randki itp... trzeba byc naprawde zdespewrowanym zeby umowic sie na sez z obcym... na takie cos to sie pannny dziwk* umwiaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soooola nastrasz go :D ze powiesz jego żonie może da efekt i z innymi tak samo trzeba stare oblesie dziad 50 60 lat i umawia się z25 latko aż mnie zemdliło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slovik
Daro a co tak sie wymadrzasz,jestes facet czy baba ,jak koles ma 50 lat to co,tez mu sie nalezy zamoczyc nawet z 25 -latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killerus
Jesteś goopia peezda:) blee biedaczek przy nadziei a Ty mu nie dasz?:( też będziesz kiedyś przy nadziei i też Ci będzie przykro że ktoś cię wystawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooj
dla mnie takie dziewczyny sa nic nie warte - po co to robia? Szkoda, ze nie podalas swojego imienia/nazwiska dzieki temu moglbym sie Ciebie wystrzegac w przyszlosci, bo nie chcialbym przypadkiem poderwac takiej rowiesniczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitynade
Fajny pomysł. Chyba też tak zrobię, będą mieli nauczkę, o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany! Litujecie sie nad starym facetem ktoremu odbija i zdradza zone??? Cos tutaj nie tak. A gdyby jego zona zalozyla tutaj temat, ze maz ja zdradza z jakimis gowniarami, to powiedzielibyscie ze ten facet to zwykla swinia! Bo jest swinia, jak 90% facetow! Ma okazje to zadnej nie odpusci! Jak zwierzeta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczka jarka
Szczeniackie zachowanie...facet ma swoje sumienie pozwol mu postepowac jak uwaza....to jego sprawa czy zdtadza czy nie...a Ty zachowaj sie fer i powiedz ze nie przyjdziesz....przez takie jak ty inni maja pod gorke ze spotkaniami w realu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mi spostrzezenie
weszla na czaterie i oburzenie ze znalazla takiego co chce zdradzac tam siedza tacy ktorzy z zalozenia chca zdradzac, zadna w tym twoja zasluga idz do kosciola i wyrwij jakiegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soooooola
ten facet ma zone, dwojke dzieci w moim wieku. akurat podal mi tyle danych, ze z latwoscia moglabym go zidentyfikowac gdybym tylko chciala. no i nie jestem pierwsza, z ktora 'mialby' zdradzic zone. wiecej, kiedys nakrecilam 4 kolesiow mocno po 1:00 w nocy zeby przyjechali. jakz mialam ubaw patrzac na nich krecacych sie pod blokiem a jeszcze wiekszy jak dwoch sie zgadalo i po minach bylo widac, ze doszli do sedna sprawy :D a prawda jest taka, ze bawi mnie i czasami nawet obrzydza naiwnosc napalonej plci meskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam dokladnie tak jak soooola. to sa napalone zwierzeta, przez ktore juz nie mozna na czacie pogadac bo juz albo fotki albo cyberek, domek a moze przyjade. no litujcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhhcfccfhcf
oczywiście w tym temacie oburzają sie faceci :D bo nie zachowala sie fair...nie musiala,nie lączą jej zadne zobowiazania z tymi facetami..za to on zachowuje sie nie fair wobec wlasnej zony wiec jest scierwem i jak scierwo nalezy go traktować ja tak już 4 wystawiłam i ośmieszyłam.gnoje zasrane ruchac im sie zachciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonaty.
Kobietki jesteście nie fair. Sam mam żonę, żyję w toksycznym zwiazku i jestem z nią dla dzieci. Czy jak moja żona nie sypia ze mną to ja mam pozbawić się tego? Pomyślcie czasem, Zachowanie na poziomie nastolatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentaI cut
10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrfalino
brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×