Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niki654

Chudnę praktycznie bez wyrzeczeń. Zapraszam!!

Polecane posty

Hej dziewczyny. Mam pytanie odnośnie ćwiczeń. Teraz jestem na diecie mż mniej więcej 1,5 miesiąca. Czasem zdarzają się wpadki. Trzymam się zasad: 0 słodyczy( czasem kanapka z dżemem, łyżka miodu, mała porcja budyniu), minimum smażonego i tłustego, nic po 18.00/19.00 , i codzienne ćwiczenia. Rower stacjonarny ok. 1 godz i 100 brzuszków. Schudłam jakieś 4,5 kg. Jestem zadowolona i trwam nadal w diecie. Staram się mieścić w 1500,1600 kcal chodź dni są różne. Raz 1300 raz 1800. Czy jeśli po zrzuceniu kg przestałabym ćwiczyć, ale nadal trzymałabym diete, to czy grozi mi efekt jojo.? Proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etil
hej, po pierwsze gratuluje :) po drugie mam pyt. jak wyglada twoj ostatni posilek? czy jest to obiad? czy moze jakas przekaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio posiłek staram się jeść w postaci białka. Ser biały(twaróg z warzywami) lub serek wiejski. Czasem kanapka z serem białym. Choć jest różnie. ZaLeży od dnia. Ale rzadko bywa że ostatni posiłek to obiad.( który u mnie w domu często bywa ok. godz 17.00/18.00)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak udalo ci sie tyle schudnac
ja cwicze godiznke na orbitreku i moze schudlam 2 kilo przez miesiac,a moze i mniej, ja tez nie jem po 18,malo slodyczy,ale jak cos chce zjesc to jem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też. Jak najdzie mnie straszna ochota na coś. Staram sie przezwyciężyc ale jak nie daje rady to jem. Jednak twardo sie trzymam zasad aby nie jest typowych, sklepowych słodyczy. Postanowiłam, że około za dwa miesiące sie skusze na batona powiedzmy. I jeśli zrzuce wszystkie niechciane kilogramy to będę jadła coś słodkiego raz lub dwa razy na tydzień. Jednak musi to być niewielka porcja. I bd trzymać się graniy 1800 kcal, aby utrzymać wagę. pzdr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinnna000
może przez ćwiczenia na orbiterku wyrobiły Ci się mięsnie, dlatego waga nie spadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 kg na miesiąc to nie jest tak źle. 0,5 kg na tydzień to dobre tempo chudnięcia. Pewnie sie niecierpliwisz , że to trwa tak długo. Ale przynajmniej będziesz miała trwalsze efekty.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozowa panterka
Myslę, że bez ćwiczeń spokojnie utrzymasz wagę. Ja schudłam 14 kg na mż i nie ćwiczyłam. Teraz już przestałam się pilnować i nie tyję, bo miałam dobre tempo zrzucania kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odp.;) Dodałaś mi otuchy.;p A w jakim tempie chudłaś, jeśli moge spytać.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam tak samo ;) tez dietka i cwiczenia ale jakis czas temu przestalma cwiczyc teraz tylko jestem na diecie ;) i nie przytylam nic ;) ale kazdy organizm jest inny ;D zycze powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nie chce przestac. Planuje przynajmniej do końca roku ćwiczyć. Ale nie cieszy mnie perspektywa dalszego życia z codziennymi ćwiczeniami. Za jakiś czas chciałabym przestać. Albo przynajmniej rzadziej cwiczyć. Mój jadłospis przykładowy( nie krytykować, wiem ze nie jest najlepszy ale mi z nim dobrze. Kiedyś było o wiele gorzej. Tak jak jem teraz mi pasuje;) Zresztą jestem nastolatką i nie mam możliwości robienia sobie oddzielnych potraw.): ok.9.00 - 2 łyżki płatków owsianych, 1 łyzka otrębów owsianych, dwie suszone śliwki 13.00( dopiero teraz bo wcześniej ćwicze) - Grahamka z białym serem/chudą wędliną czasem żółty ser lub pasztet. Do tego pomidor. 14.30-15.00 -obiad . np pieczony kurczak lub pieczony kotlet schabowy. mała porcja ziemniaków/gotowana fasolka szparagowa. Surówki itp rzadko jem. 16.30 owoc 18.00 - serek wiejski+ czasem kromka chleba To był przykładowy jadłospis. Bo jem różnie. Pije do tego ok. 1,5l wody. Zieloną herbatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozowa panterka
Chudłam średnio 1kg na tydzień. Przy czym na poczatku chyba 2 mi spadło, czasem 1,5, czasem 0,5, ale zazwyczaj właśnie 1 kg. Dieta MŻ jest najlepsza na świecie! :) Teraz planuję cos poćwiczyć, żeby brzuch troszkę wyrzeźbić. Aha i ja jadłam WSZYSTKO, czyli słodycze, tłuste rzeczy, tylko połowę, albo 1/3 porcji, którą zjadłabym normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uu. To ładnie chudłaś. Ja też mam podobne tempo. Jak jem tyle co trzeba , nei za dużo, to chudne 1 kg. Jak mam ochote na jedzenie i jem wiecej, wtedy na tydzień spada tylko 0,5. Ale trudno. Ważne że kg lecą.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki, perspektywa całego życia z ćwiczeniami brzmi strasznie ale tylko wtedy gdy jest to dla Ciebie przykry obowiązek. Jeśli je polubisz każdy dzień bez ćwiczeń uznasz za stracony. Znajdź sobie taki zestaw ćwiczeń i taki trening, który będzie Ci sprawiał radość i dawał satysfakcję, bo ćwiczymi nie tylko, zeby zgubić zbędne kilogramy ale przede wszystkim dla zdrowia, lepszego samopoczucia fizycznego i psychicznego. Nie musisz ćwiczyć codziennie-wystarczy co drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram sie, ale jednak myśle ze zaprzestane ćwiczeń za jakis czas. wiem ze powinno się wybrać fajny i lubiany sport i go uprawiać. ALe nie mam za dużych możliwosci i czasu na to. teraz ćwicze po to by schudnąć - nie jestem jakąś wielbicielką sportu. Więc jak już schudne tyle ile chce, wtedy przestane ćwiczyć , albo przynajmniej skróce te ćwiczenia. Zresztą nie zawsze są warunki do ćwiczeń. Jeśli gdzieś wyjade nie bd miała jak ćwiczyc. I nei chce wtedy tyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×