Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JolkaJolka pamietasz...

Czy można samemu ochrzcić dziecko?????

Polecane posty

Gość gość
człowiek ma prawo oceniania! Bóg dał mu do tego prawo- ma oceniać czy coś jest dobre czy złe itd ;) także... nie bądź taka mądra bo głupich zabraknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma prawo oceniac sytuacje, itd. wzgledem siebie, nie ma prawa oceniania innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym się tak ekscytujecie? Topikiem sprzed przeszło dwóch lat? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkkkklk
Czytam i czytam i się zastanawiam kiedy przeczytaliscie Biblię. Nie Biblię tysiąclecia, nie Biblię Jehowy, tylko Biblię oryginalną która dostępna jest jeszcze na rynku i jest najtańsza, nie przetłumaczona w kierunku żadnej religii tylko odziana w prawdziwe słowa Boże i Jezusowe. Ja jestem chrześcijańska, i myślę że kościół jako instytucja jest nikomu nie potrzebny żeby być chrześcijaninem. Jezus mówiąc o kościele mówił o naszym ciele i naszej duszy, to albowiem jest nasz kościół, musimy dbać sumiennie o słowo Boże, dzielić się nim i tak oto powstaje kościół prawdziwy. Papież dla mnie to instytucja nie mająca jakiego kolwiek potwierdzenia w Biblii, następnie kult Maryi jest wymysłem z ponad 300r.n.e., gdzie w Biblii jest kategorycznie zakazane oddawanie czci i pokłonu jakiemu kolwiek posągów itd. WYSTARCZY POCZYTAC! Jedynym pośrednikiem jest Jezus, a nie Maryja. I dlaczego papież obraża Jezusa mówiąc ze był pijany mówiąc o paruzji. Nie chce takiego kościoła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani chrzest przyjmuje się świadomie a nie jako nieświadome dziecko. Ewangelię trzeba zrozumieć, przyjąć i wtedy się ochrzcić. A ochrzcić może każdy kto juz sam przyjął świadomy chrzest. Kościół katolicki nie jest do tego potrzebny oni maja swoje własne zasady nie mające nic wspólnego z prawdziwą nauką Jezusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zastanowienia
Dnia 25.08.2011 o 13:36, margolcia1 napisał:

no hit po prostu :) Faktycznie straszny kłopot iść do księdza przed chrztem i posłuchać jakie zadania mają rodzice i chrzestni w czasie Mszy i później w wychowaniu dziecka, kosmos jakiś. Ludzie nie bądźcie śmieszni, jak wam taki kłopot to faktycznie lepiej na spacer do parku iść niż chrzcić dziecko a za tym już żadnych konsekwencji i trudów wychowania w wierze nie ponosić.

Sorry ale co ksiądz może wiedzieć o wychowaniu dziecka skoro sam ich nie ma... Głupota.. wyczytał jak się wychowuje z czasopism? Hahah

Trudów w wychowaniu? Że niby ksiądz da magiczna receptę co zrobić żeby dziecko było całe życie grzeczne? ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zastanowienia
Dnia 14.01.2016 o 19:27, Gość gośćkkkklk napisał:

Czytam i czytam i się zastanawiam kiedy przeczytaliscie Biblię. Nie Biblię tysiąclecia, nie Biblię Jehowy, tylko Biblię oryginalną która dostępna jest jeszcze na rynku i jest najtańsza, nie przetłumaczona w kierunku żadnej religii tylko odziana w prawdziwe słowa Boże i Jezusowe. Ja jestem chrześcijańska, i myślę że kościół jako instytucja jest nikomu nie potrzebny żeby być chrześcijaninem. Jezus mówiąc o kościele mówił o naszym ciele i naszej duszy, to albowiem jest nasz kościół, musimy dbać sumiennie o słowo Boże, dzielić się nim i tak oto powstaje kościół prawdziwy. Papież dla mnie to instytucja nie mająca jakiego kolwiek potwierdzenia w Biblii, następnie kult Maryi jest wymysłem z ponad 300r.n.e., gdzie w Biblii jest kategorycznie zakazane oddawanie czci i pokłonu jakiemu kolwiek posągów itd. WYSTARCZY POCZYTAC! Jedynym pośrednikiem jest Jezus, a nie Maryja. I dlaczego papież obraża Jezusa mówiąc ze był pijany mówiąc o paruzji. Nie chce takiego kościoła!

Pięknie powiedziane... Brawo .. w końcu ktoś kompetentny tutaj... Jutro siadam do lektury 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Po hooj ci to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×