Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .....oooo......ppp

ile sie czeka na 2 sprawe?

Polecane posty

Gość .....oooo......ppp

jw.byla juz jedna sprawa i nie dostalismy rozwodu,dokladnie 21 lipca,no i cisza,mamy 2 dzieci,ona juz jawnie pokazuje sie z kochankiem,mam na to dowody tylko ile trzeba czekac na ta sprawe i czy juz dostane rozwod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....oooo......ppp
nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njlkm;l
czym mniej swiadków do przesłuchania tym szybciej sie zakonczy , jesli przyzna sie to moze jeszcze dwie rozprawy jesli sie nie pzryzna to swiadkowie a to dłuzej zalezy czy chcecie czy macie podział majatku i czy jestescie zgodni co do tego kto zostaje z dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....oooo......ppp
ja chce by byla jej wina,sa na to dowody ,jesli chodzi o majatek to ona nic nie wniosla poza meblami,wzystko jest moje,a dzieci chce miec przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....oooo......ppp
ona sie nie przyzna ,nie wie ze mam dowody,wypiera sie ,mowi ze to kolega a nie kochanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njlkm;l
musisz miec niezbite dowody na kochanka lub swiadków nie wazne co ona wniosła do majatku tylko czego razem sie dorobiliscie - i to podlega podziałowi majatku dzieci z Toba - jesli ona sie zgodzi wszystko zalezy od waszych układów tzn czy majatek sami podzielicie czy ona zgadza sie by dzieci były z Toba i czy masz na to warunki kazda rozprawa jest inna jesli chcesz z orzekaniem o winie to musisz udowodnic wine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njlkm;l
musisz udowodnic ze kolega to kochanek a to niekoniecznie łatwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ooo...ppp
ona praktycznie nic nie wniosla,mam zdjecia jak caluje sie z tym "kolega" i pare innych mocnych dowodow,dziekuje za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njlkm;l
ja przed rozwodem zrobiłam podział majatkuu notariusza i uzgodnilismy ze dzieci beda ze mna a nawet wysokosc alimentów w sumie chyba 6 rozpraw , niepotrzebnie ciagałam swiadków którzy kłamali lub miel;i amnezje i gadali na moja niekorzysc gdyby nie swiadkowie skonczyłoby sie na 2 sprawach wiem ze jestes zły i oburzony ale pomysl jesli chcesz szybkiego rozwodu co Tobie da orzekanie winy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njlkm;l
pocałunek - pocałunkowi tez nie równy , pocałunek to poniekad nie zdrada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njlkm;l
alimenty tylko sąd zatwierdził i zapiasał w wyroku te które uzgodnilismy i przedstwiał przelew ze juz takie wpłaca co do majatku to ja z eks tez niewiele mielismy , on własnie remontował stary budynek na wulkanizacje nowy duzy dom i nowy warsztaat wulkanizacje wybudowalismy podczas małzenstwa pomimo ze podczas 15 lat pracowałam zawodowo tylko 4 lata zo podział majatku na pół - tak powiedział prawnik poniewaz pomagalam w firmie i wychowywałam dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njlkm;l
podczas 15 lat małzenstwa pracowałam zawodowo tylko 4 lata *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×