Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angelica_wrocek

wierzący chłopak

Polecane posty

Gość angelica_wrocek

mam w sumie dość taki intymny problem ale mam nadzieje że mogę liczyć na poważne rady od jakiegoś czasu spotykam się ze swietnym chłopakiem oboje jesteśmy teraz w liceum uprawiamy seks ale on uważa ze można tylko „po bozemu nie chce rozwijać wiecie o co chodzi inaczej uważa ze jest grzech w sumie ciesze się ze w ogole dopuszcza przed slubem ale powiedzmy ze ja jestem bardziej doswiadczona wiecie jak go przekonać??? help plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrSmooth
Sam seks przedmalzenski jest grzechem więc twój chłopak jest hipokrytą.A jak to jest po bożemu? Masz na myśli stosunek waginalny w pozycji misjonarskiej? Wszystko zależy od twoich oczekiwań. Kluczem do sukcesu będzie szczera rozmowa na temat Twoich oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cegefed4
Bzdury Ci klepie jakieś, po prostu jemu nie zależy na urozmaiceniach, zawsze dojdzie, a o Tobie nie myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinalalalala
Twardy orzech masz, bo faceci niestety w takich sprawach są strasznym betonem. Rozmawiaj z nim otwarcie i może też się otworzy. Jeśli cię naprawdę kocha to zrozumie twoje potrzeby a przecież seks z osobą która się kocha to coś pięknego. Można zalecić rozmowę, przede wszystkim rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wieku umieralnym
a jaka to jest pozycja misjonarska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony645583434
ja Wam powiem jak to jest...pisiorek jest do sikania, a dupka do srania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciczka
Podsuń mu jakieś pisemka poradnikowe. ;) Na kobiece nie poleci ale może w męskich coś znajdziesz. :P Chociaż jak jest taki pobożny to może być ciężko. Na hbo ma być podobno film o seksie katolików obejrzyj sobie w niedziele albo z nim albo sama i może coś ci pomoże. Z tego co widziałam po urwykach to dość otwarcie tam mówią. Własną bronia go weź :P PS ewentualnie rozgrzej go porządnie żeby nie sam zapragnął czegoś więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka_radzi_hanka_nie_zdradzi
rzeczywiście film był niezły i widziałam że spore oburzenie wywołał dość głosno o nim można polecić na taki „problem ;) obczaj sobie powtórki jedna jest chyba dzisiaj wieczorkiem na hbo2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×