Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hamburgery!!!!!!!

domowe kotlety do hamburgerów-smażycie same?

Polecane posty

Gość hamburgery!!!!!!!

jak zrobić takiego hamburgera, wydaje mi się że podobnie jak mielone ale chyba nie dodaje się bułki ? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokia3485
ja robie normalne mielone z bułką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osóbka:)
Ja robie jak mielone z tym ze dodaje czosnek , zioła oregano ,prowansalskie itp ,papryki słodkiej piepszu wiecej zeby były pikantniejsze ... jak juz pieke to staram sie je splaszczac zeby cienkie wychodziły ... wygodniej do zjedzenia bo do bułki oprocz kotleta dodaje sos np.czosnkowy własnej roboty ,sałate pomodora ogorka ..pycha i przynajmniej wiem co jedza moje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurce ile piepszu
PIEPSZU? kobieto.. Ty lepiej zamiast smazyc te piepszne hamburgery to wez slownik do reki i poczytaj troche... PIEPRZU! zapamietaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaklaudia
zrób sobie z samej wolowiny, pycha. bez zadnego jaja. tylko troszke soli i pieprzu, sa jak Mc donaldzie. kruche i naprawde pycha. smayzlismy w piekarniku 11 minut w 180 stopniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurce ile piepszu
w piekarniku sie nie zmazy tylko piecze... boze.. co za kury domowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurce ile piepszu
o booooooozeeeeeeeeee ploneeeeeeeee dajcie mi PIEPSZUUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te 'kotlety' to sa wlasnie hamburkegy, nie kotlety do hamburgerow ;) tak samo, jak nie makaron do spaghetti. ale tak, takie kotlety to nic innego, jak mielona wolowina uformowana na placek. placek sie smazy, piecze, grilluje, jak kto woli. oczywiscie mozna dodac przyprawy. ale nie bulke, jajko i takie inne wypelniacze. tzn. jak ktos chce, to moze dodawac sobie co chce wg. gustu, ja tylko podaje definicje tego najpospolitszego, wolowego, hamburgera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie bez bulki i jajka. mieso mielone jakie kto lubi :) przyprawy- wg uznania kilka lyzek musztardy. robie plaskie placki. smażę z obu stron na zloty kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziolka...
Ja robie z jakiem ale za to z serkiem białym typu wiejski i bez bulki. Smażę na grllu elektrycznym. Przepis mam z programu tvn style rewolucje na talerzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×