Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kalipso234

Wole starszych facetow...

Polecane posty

Gość Kalipso234

Wole starzych facetow bardziej mnie kreca... nie wiem tylko dlaczego sama mam 21 lat a umawiam sie ostatnio z samymi facetami starszymi ode mnie ok 10-15 lat.. Czy ktoras z was tez tak ma? Moze doszlyscie do jakis wnioskow dlaczego tak jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisiinka
mam to samo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalipso234
A chociaz wiesz dlaczego tak sie dzieje? Bo ja absolutnei swojego zachwoania nie umiem pojac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może chodzi o atrybuty wieku. Doświadczony, znający życie, ukształtowany, materialnie ustatkowany.... . A czy ci ich fizyczność odpowiada? Temat tutaj to forma akceptacji samej siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisiinka
ja akurat wiem.. jestem troszeczke młodsza od ciebie ale to naprawde troszke.. i uznałam juz dawno ze faceci w moim wieku są niedojrzali. Zachowuja sie jak dzieci a ja dzieci planuje za kilka lat.. po co mi facet którego będe musiała niańczyc.. chce kogoś odpowiedzialnego.. który wie czego chce a nie takiego który słucha rodziców jak 5 latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalipso234
W pewien sposob chce zrozumiec swoje zachowanie itp stad temat tutaj... Slyszalam kiedys teorie ze jak nie mialo sie ojca albo mialo sie ale on nei spelnial swoich ojcowskich obowiazkow to tak pozniej jest ze dziewczyna szuka kogos na wzor ojca- wlasnei starszego dojrzalego itp. Ale jesli isc za ta teoria to mysle ze wtedy i fizycznosc nei wchdozila w gre tylko jakies tam poczucie bezpieczenstwa. A u mnie fizycznosc tych facetow super kreci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisiinka
mnie akurat zawsze ciągnęło do starszych ale góra 10 lat... więcej nie ma mowy.. teoria z ojcem u mnie się nie sprawdza.. poprostu chce kogos odpowiedzialnego a nie dzieciaka uważającego się za dorosłego bo jeżdzi autem rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patisiinka dojrzałość oraz wiedzenie czego się chce niekoniecznie idzie z wiekiem myślę że twoje spojrzenie jest odrobinkę naiwne. A jeśli o niańczenie idzie mam wrażenie że wszystkie kobiety szukają nianiek nie rozumieją na czym polega partnerstwo i wspieranie się. Ja się nie znam przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalipso234
nikt tu nie mowi o nianczeniu... A wiadomo tak naprawde dojrzalosc emocjonalna to malo ma wspolnego z wiekiem. Sa faceci ktorzy maja syndrom piotrusia pana a sa i tacy ktorzy w podstawowce juz mysleli o zakladaniu jakiejs wlasnej firmy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisiinka
mozliwe ale szczerze mówiąc faceci w moim wieku których znam są na poziomie emocjonalnym 10 latka.. a ci starsi których wybierałam akurat byli dojrzali dlatego o tym wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalipso234
No wiadomo... A teraz z innej beczki czego facet mzoe szukac w kobiecie o tyle mlodszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalipso234 nie wiem jak jest z teorią z brakiem ojca. Ale czytałem teorię o złym ojcu że ma on taki wpływ na córkę przez który ona nie zaufa mężczyzną i będzie bardzo zgorzkniała. Spotkałem się z taką koleżanką myślę że też wychowanie matki miało na nią taki wpływ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisiinka
wiesz co.. wydaje mi się że satysfakcji że "młode d..y" go jeszcze chcą (sorry za słownictwo) albo poprostu seksu z atrakcyjniejsza od równolatek.. wiem że boli ale duzo osób mi to powiedziało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A teraz z innej beczki czego facet mzoe szukac w kobiecie o tyle mlodszej?" Tego samego co u każdej, plus młode ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalipso234
To ze chca mlodej d*py to jest dla mnie logiczne i samo przez sie wiadome... ale ok takie cos na gora rok... a znam pary ktore sa ze soba po pare lat i planuja wspolne zycie itp zachowuja sie jak normalne pary itp. Wiec to mnie dziwi bo owszem seks seksem ale co mozna robic z kobieta tyle mlodsza od siebei i niekoniecznie dojrzala emocjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obstawiam że raczej facet to wyrośnięty chłoptaś. Ja nie wyobrażam sobie życia z małolatką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodość jest tutaj atutem. Może chodzi o ta nie dojrzałość emocjonalną bo starsze kobiety mogą się wydawać nudne bez powabu energii życiowej ikry... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"starsze kobiety mogą się wydawać nudne bez powabu energii życiowej ikry" Najczęściej na własne życzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovemusic
Starsi faceci zabieraja nam kochane mlode dziewczyny :( To ja tez zaczne sie umawiac z 16-stkami :D Tez mnie lepiej kreca od tych 20-stek , bo nie sa jeszcze tak powazne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalipso234
A faceci nie maja tez czegos takiego jak checi po prostu sie kims zaopiekwoac i dlatego wola tez mlodsze? Bo rozumiem ze logiczne jest to ze pierwszy z czynnikow to mlode cialo itp. Ja osobscie czuje sie jakso bezpieczniejsza u boku starszego faceta...I nie chodzi o dobro materialne itp lecz o sama ta czulosc i emocje ktore sprawiaja ze sie czuje bezpieczna. No i oczywicie zajebiscie mnei kreci to ze w pewien sposob lamie jakies tabu umawiajac sie ze starszym facetem to dodatkowa podnieta dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalipso234
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
coz masz 21 lat facet 15 lat starszy to 36-latek wiec w pełni się .......wszelakich:) i w najlepszym okresie życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusłan małolatka że 20lat powiedzmy czy 25też? Swoją drogą to młodość przemija, uroda często gęsto też..czasem nie jedna taka małolata bywa bardziej dojrzała od Pani 30+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalipso234
no tak najlepszy okres zycia to wiem... w sumie kiedy mam szalec jak nei teraz? Pozniej mzoe byc za pozno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
to szalej ile możesz:) grzeczne dziewczynki pójdą do nieba a niegrzeczne gdzie zechcą:) dobry masz sex z tymi facetami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalipso234
No prosze Cie ! Cooo za pytanie!! Ci faceci moga naprawde dlugoooo...Bo chlopak w moim wieku to 5 minut i koniec... A oni... O matko ! Niezle potrafia mnie wymeczyc... Gdzie ja jako osoba mloda powinnam meic duzo energi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalipso234
Facet w tym wieku wie jak zrobic kobiecie dobrze :) Gdzie dotknac co zrobic itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 27 latkę i jest sporo młodsza ode mnie. Wyjątków jest sporo, ale nie chce się szukać między małolatami dla których całym światem jest naszaklasa i ciuszki... Różnica to raczej max 10 lat. W innych przypadkach to facet z nierównym sufitem, albo wybitnie wyrośnięta intelektualnie laska. Pomijam sponsoring i inne formy prostytucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalipso234
Nikt nei mowi o zadnej formie prostytucji itp. Aczkolwiek dlatego tez zalozylam ten temat by wlasnei dowiedziec sie co nas/ mnie albo kogos innego sklania do spotykanai sie z osoba z taka roznica wieku. mowisz o dojrzalosci... tez sie nad tym zastanawiam jak to jest... Widac chyba ja jestem dojrzala albo oni sa calkiem niedojrzali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×