Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kalipso234

Wole starszych facetow...

Polecane posty

Albo i coś po środku ;p W każdym razie to nie są jakieś istotne różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak piorytety życiowe niektórych ludzi są wręcz powalające. Czyli zaliczam się do małolat, niech mi tak mówią częściej pasi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
zmieniasz tych facetów czy byłaś z jakimś dłużej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalipso234
Tak albo cos posrodku to fakt :) Jestem z jednym od 1,5 roku i jakso sobei zyjemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalipso moze tak byc u kobiet które albo nie miały ojca albo ich relacje z ojcem w jakis sposób zostały zachwiane np jego alkoholizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ironia- dla mnie małolatka jesteś :D Co nie przeszkadza w byciu fajną małolatką, ani też w byciu tępą plastikową laleczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalipso234
v34 pisalam juz o teorii Ojca na poprzedniej stronei tego tematu :) Zdaje sobei sprawe ze to mzoe byc tego nastepstwem...ale tak jak jzu pisalam watpie by ta teoria sie sprawdzala jesli chodzi o fizycznosc... bo jak moge myslec o kims w ten sposob jesli ta osoba ma mi zastapic ojca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o fizyczność tylko o opiekę czy poczucie bezpieczeństwa. Poza tym po kiego dorabiać do wszystkiego ideologię? Lubisz starszych? Ok. Lubisz murzynów? Też ok. To twój gust, nie mój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalipso234
No w sumie racja... ale jednak wolalabym rozumiec moje zachowania... Moze po prostu mi sie nudzi za bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dooobra, ja bylam w zwiazku z 7 lat z facetem starszym ode mnie o lat 10, na poczatku bylo super i nie bylam malolata, bo mialam 27 lat... I z czasem wyszlo tak, ze kiedy moje mozliwosci nadal rosly jego juz zaczynaly spadac... I juz nie bylo tak pieknie. Chociaz nie dlatego sie oczywiscie rozstalismy. Nastepny moj facet byl o 6 lat mlodszy ode mnie i roznice w mozliwosciach dalo sie zauwazyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
no fakt za dużo filozofii dorabianej. używaj życia i rób co lubisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei_nei chociaż jedna przyznaje że świat wokół d... yyy znaczy seksu się kręci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo 40-latek w dobrej formie jest zajebisty i tyle :-) A co do ciała małolaty? Widziałem kobiety +35 które ciałem przebijają połowę 18-nastek. Mnie w każdym razie małolaty nie kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wolę ...
... młodszych. Spotykam się z facetem o 5 lat młodszym (ja 28, on 23) i uważam, że w weilu względach jest bardziej dojrzały niż ja. Ale to zapewne zależy od człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalipso234
Wszystko zalezy od podejscia...Osobiscie wiem ze z taka roznica wieku nie mozna byc z kims na cale zycie i szczesliwym ... Bo w pewnym momencie zacznei wychdozic wlasnei ta oto roznica wieku :) Co do 35 latek ktore super wygladaja- owszem i ja takei babeczki widzialam i sama zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen Znam babkę po 40 (starsza ode mnie o parę lat) i zawsze jak ją widzę to mam lekki wytrzeszcz i ślinię się nadmiernie :D Po prostu małolaty myślą że jak są młode to nie muszą dbać o siebie. A to oczywisty błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalipso234
rusłan nie to ze nei msuze dbac bo sa mlode chociaz niektore tak mysle ale... te mlode tak naprawde nei maja jeszcze takich pieniedzy i poukladane w glowie by zainwestowac w siebie wiec wola wydac kieszonkowe nai mprezy niz na silownie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę cię... Żeby zrobić parę brzuszków co wieczór nie trzeba kasy... Nie mogę patrzeć jak 18- 20 latka wywala na światło dzienne brzuch godny 40 letniego miłośnika piwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalipso234
No ja to wiem ty to wiesz....ale im sie nei chce... typowe lenistwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale i dobrze :D Chociaż kobiety po 30 czują się dzięki temu podziwiane. Słusznie z resztą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalipso234
hehe dokladnie :) Nie ma reguly bo sa babeczki w wieku po 30 i wygladaja super ale i sa takie po 20 co tez wygladaja dorbze i na odwrot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale im sie nei chce... typowe lenistwo. " Dlatego nigdy nie będziesz tak atrakcyjna jak moja ulubiona forumowiczka. Zasada jest zawsze taka sama. Jesteś leniwa w życiu, to i w seksie będziesz leniwa. Od takich kobiet trzymam się z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kalipso234 A faceci nie maja tez czegos takiego jak checi po prostu sie kims zaopiekwoac i dlatego wola tez mlodsze? Bo rozumiem ze logiczne jest to ze pierwszy z czynnikow to mlode cialo itp." Nie zgadzam się wszyscy faceci mają chęć zaopiekowania się u kobiet to jest rzadkość wiem to z mojego doświadczenia oraz ostatnio czytałem identyczne zdanie u starowicza. Jeden z powodów rozwodów to to że facet stracił zapał i energię... . Sam miałem taki przypadek w robocie że jeden koleś zasłabł i wpadł pod maszynę trafił do szpitala i w silną depresję wylądował w wariatkowie najbardziej mnie rozbawiała jego zona przyszła do pracy gdzie on pracował od roku że to winna pracy. Kurwa jak by byli dobrym małżeństwem koleś by nie miał problemów ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz, moze i 40-latek bywa zajebisty w seksie, rzecz w tym, ze jako 30-latek byl o 10 lat bardziej zajebisty :P A podpierajac teorie 40-latka doswiadczeniem, to albo sie trafia typ, ktory je zdobyl na 30 dupach i istnieje ryzyko, ze sie bedzie 31, ale nie ostatnia, albo jest sie numerem dwa lub trzy' ale wtedy istnieje ryzyko, ze bedzie stosowal schematy z poprzednich zwiazkow :P A najgorsze co sie moze trafic, to facet, ktory twierdzi, ze "na pewno ci bedzie dobrze bo moja byla przy tym odplywala" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalipso234
Androgen! Pisze ogolnie o tych laskach ze sa leniwe ! A nei o sobie....ja tam nei mam z tym problemow dorbze wygladam i czuej sie atrakcyjna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nei Niekoniecznie. Ja najwięcej się nauczyłem ze swoją i ona też dużo ode mnie się nauczyła. Nie chcę innej bo nie wyobrażam sobie lepszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Coz, moze i 40-latek bywa zaj**isty w seksie, rzecz w tym, ze jako 30-latek byl o 10 lat bardziej zaj**isty " A jaki jest powód? Nie chcę znowu interpretować Twoich słów i wdawać się w kłótnię, więc poczekam na wyjaśnienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×