Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łosoś23

Dobre, kobiece drinki

Polecane posty

Gość łosoś23

Hej, znacie może przepisy na jakieś dobre, kobiece drinki z rumem? Ostatnio wygrałam w konkursie internetowym zestaw imprezowy Bacardi i chciałabym przygotować na jutrzejszej imprezie coś pysznego. Co polecacie ( oprócz Mochito, bo to znam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rum 2 czesci, sok ananas 2 czesci, sok pomarancza 1 czesc, smietanka slodlka lub mleczko kokosowe 2 czesci.Zamiast smietanki mozna dodac wiecej soku pomaranczowego.Podawac w szklankach do margerity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej to być na swoim
malibu ;) likier malibu + lód + mleko skodensowane do szejkera wytzrąchać aż się spieni rozlać do wysokich kieliszków ,że słomką ;) jak rum to lepiej go pić w tem min 18 stopni czyli pokojowej ;) bo od zimnego rumu strasznie głowa boli , dobry jest też rum ze spritem , rum do kawy , z niektórymi sokami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej to być na swoim
pycha Ten łagodny i owocowy short drink można podawać o każdej porze roku. Robinson Crusoe Składniki: - 40 ml białego rumu - 40 ml soku z ananasów - kostki lodu - ćwierć plasterka ananasa (do dekoracji) Robinson Crusoe Przygotowanie: Robinsona Crusoe przygotowujemy przy pomocy shakera. Mieszamy w nim rum i sok wraz z lodem po czym przelewamy wszystko do kieliszka. Robinson Crusoe Podanie: Robinson Crusoe powinien być serwowany w kieliszku koktajlowym, którego brzeg udekorowany jest kawałkiem ananasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za konkurs ? b-together.pl ? bo wlaśnie biorę w nim udział i zastanawiam się, co zrobić żeby wygrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubię rzeczy
oka z colą i cytryną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubię rzeczy
wódka z colą i cytryną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie rumowe drinki
cuba libre biały rum cola sok z limonki lód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszanka z bardzo dobrą pieprzówka, a pozostałe produkty również bardzo ciekawe. Ogólnie w połączeniu jak dla mnie coś niesamowicie smacznego ;-) 40 ml Pepper Gutt Vodka 40 ml pulpy mango 80 ml soku żurawinowego zmieszać, dodać kostki lodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×