Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agatixx

WROCŁAW - darmowe sesje fotograficzne

Polecane posty

W związku z kompletowaniem materiału do portfolio, chacialabym zaprosić na CAŁKOWICIE darmową sesję fotograficzną. Szczególnie zależy mi na zdjęciach dzieci, pań w ciąży itp., ale jestem otwarta na rożne propozycje. - W DOWOLNYM MIEJSCU NA TERENIE WROCŁAWIA, - W DOGODNYM TERMINIE, - SESJE GRUPOWE LUB INDYWIDUALNE. Jedynym warunkiem przeprowadzenia sesji jest zgoda na umieszczenie kilku zdjęć w naszym portfolio na stronie internetowej. Z przyjemnością odpowiem na wszytkie pytania: tel. 694 692 671 lub fotowroc@wp.pl www.fotowroc.pl Pozdrawiam, Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zainteresowana współpracą. Mam pomysł na sesję w stylu glamour. Po mojej stronie może być makijaż i cała stylizacja. Jeżeli poda Pani maila, mogę podesłać moje dotychczasowe zdjęcia. Chcę zbudować portfolio aby wreszcie pojawić się na maxmodels. Mam 21 lat i niewielkie doświadczenie w profesjonalnym pozowaniu, ale chęci mi nie brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Jestem zainteresowana wspolpraca,jestem w ciazy juz zawansowanej.W zwiazku z tym jezeli oferta jest jesxcze aktualna to prosze o kontakt meilowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie kobita jest przeszczęśliwa otrzymując odpowiedzi po 4 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Nie wiem czy jeszcze poszukujesz, ale ostatnio robiłam sesje w Studiu Fotograficznym Leon Lebowski niedaleko Wrocławia (Środa Śląska). Byłam bardzo zadowolona. Naprawdę profesjonalne studio. W prawdzie z sesji darmowej otrzymujesz 3 zdjęcia to zawsze istnieje możliwość zamówienia większej ilości zdjęć.

Ich strona to https://www.lebowskiphoto.pl/tfp.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×